تاریخ: ۸:۰۶ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

اندی ماری پس از پیروزی حساس شب گذشته مقابل جوکوویچ اظهار داشت: خوشحالم که در جایگاه نخست قرار دارم. به گزارش مازنداسپرت،شب گذشته در آخرین مسابقه از آخرین رقابت تنیس در سال ۲۰۱۶ جدالی دیدنی بین ۲ تنیسور برتر جهان برگزار شد.  ماری برای حفظ جایگاه نخست تنیس جهان باید با رقیب دیرینه‌اش به مبارزه […]

خبرگزاری فارس: ماری: خوشحالم که در جایگاه نخست قرار دارم

اندی ماری پس از پیروزی حساس شب گذشته مقابل جوکوویچ اظهار داشت: خوشحالم که در جایگاه نخست قرار دارم.

به گزارش مازنداسپرت،شب گذشته در آخرین مسابقه از آخرین رقابت تنیس در سال ۲۰۱۶ جدالی دیدنی بین ۲ تنیسور برتر جهان برگزار شد. 

ماری برای حفظ جایگاه نخست تنیس جهان باید با رقیب دیرینه‌اش به مبارزه می‌پرداخت. تنیسور بریتانیایی پیش‌تر (۲ هفته گذشته) در «مسترز پاریس» توانست مقام نخست تنیس جهان را بدست آورد.   

در این دیدار که با حضور ۱۷ هزار نفری ورزشگاه «O2 Arena» شهر لندن برگزار شد مرد شماره یک جهان توانست با پیروزی در ۲ ست قهرمان آخرین مسابقه ۲۰۱۶ شود. 

اندی ماری پس از این برد اظهار کرد: خیلی خوشحالم که پیروز شدم و در رتبه نخست جهان قرار دارم. این جایگاه برایم بسیار ویژه است. مسابقه با نواک جوکوویچ بسیار خاص است خصوصا در این رقابت. 

قهرمان المپیک ریو و ویمبلدون ادامه داد: من پیش از این در گرنداسلم و المپیک قهرمان شده و خوشحالم که در لندن نیز پیروز میدان هستم./فارس

پاسخی بگذارید