تاریخ: ۷:۲۴ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران، گفت: برای کسب آمادگی برای حضور در جام جهانی به دیدار مقابل حریفان اروپایی، آفریقایی و به خصوص آمریکای جنوبی نیاز داریم. به گزارش مازنداسپرت،  عباس چمنیان در مورد شرایط تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران، گفت: بعد از نایب قهرمانی در رقابت‌های آسیایی برای ریکاوری و اینکه بازیکنان در […]

خبرگزاری فارس: چمنیان: به دیدار با تیم‌های اروپایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی نیاز داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران، گفت: برای کسب آمادگی برای حضور در جام جهانی به دیدار مقابل حریفان اروپایی، آفریقایی و به خصوص آمریکای جنوبی نیاز داریم.

به گزارش مازنداسپرت،  عباس چمنیان در مورد شرایط تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران، گفت: بعد از نایب قهرمانی در رقابت‌های آسیایی برای ریکاوری و اینکه بازیکنان در باشگاه‌های خود به خوبی جا بیفتند مدتی تمرینات را تعطیل کردیم.  طبق برنامه از امروز کارمان را آغاز می‌کنیم و برای حضور در جام جهانی استارت می‌زنیم. باید تیم را مورد بازسازی قرار دهیم و در پست‌هایی که نیاز به ترمیم داریم به شرایط قابل قبول برسیم.

وی در مورد اینکه ۳ بازیکن از تیم نایب قهرمان آسیا دعوت نشده است و دلیل این مسئله چیست، اظهار داشت: بر اساس عملکرد بازیکنان نفرات را به اردو فرا می‌خوانیم. این اتفاق ممکن است در آینده هم رخ دهد. بازیکنان باید بدانند که بر اساس عملکردی که ارائه می‌دهند به تیم ملی دعوت می‌شوند. این مسئله می‌تواند به انگیزه‌ای برای نفراتی که در این اردو نیستند و زنگ خطری برای افرادی که در حال حاضر در تیم ملی حضور دارند تبدیل شود. همه بازیکنان در حیطه نگاه ما قرار دارند.

سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران در مورد اینکه قرار است تیم ملی به جام جهانی کوچک که در روسیه برگزار می‌شود برود، گفت: با توجه به اینکه کشورهای مختلف در این تورنمنت حضور دارند این مسابقات می‌تواند به ما در کسب آمادگی کمک کند.  درست است که حدود ۱۰ ماه تا مسابقات جام جهانی زمان باقی مانده اما در این فرصت باقی مانده باید نهایت استفاده را ببریم و به بهترین شکل خودمان را آماده کنیم. 

وی در مورد اینکه آیا با مسئولان فدراسیون برای برنامه‌های تیم جلسه داشته است، تصریح کرد: چندی پیش در یک جلسه حاضر شدم و برنامه‌های تیم را ارائه کردم. قرار است در هفته جاری هم جلسه داشته باشیم تا مسائل تیم را قطعی کنیم. 

چمنیان در مورد اینکه آیا در اردوی جاری بازی دوستانه برگزار می‌کنند، گفت: برنامه داریم تا در روز پنج‌شنبه یک بازی دوستانه برگزار کنیم البته هنوز حریف تدارکاتی ما مشخص نشده است.

وی در پایان در مورد اینکه آیا برنامه‌ اردویی تیمش را مشخص کرده است، تصریح کرد: چند پیشنهاد به مسئولان دادیم. با توجه به اینکه قرار است در جام جهانی به میدان برویم نیاز به انجام بازی با تیم‌های آفریقایی، اروپایی و به خصوص آمریکای جنوبی داریم. با توجه به اینکه در گروه ما حریف آسیایی قرار نمی‌گیرد بازی با تیم آسیایی نمی‌تواند کمک حالمان باشد./فارس

پاسخی بگذارید