تاریخ: ۷:۱۳ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

سرمربی کاتالونیایی تیم فوتبال باشگاه منچسترسیتی انگلیس از مالک باشگاه قول پیشنهاد رسمی ۲۳۰ میلیون یورویی برای خرید مسی گرفته است. به گزارش مازنداسپرت،  منابع خبری در انگلیس براین باورند که گواردیولا از مالک باشگاه منچسترسیتی خواسته هر طور شده مسی را خریداری کند، مسی نیز هنوز تن به تمدید قرارداد با بارسلونا نداده و […]

خبرگزاری فارس: گواردیولا برای مسی قول 230 میلیونی گرفته است

سرمربی کاتالونیایی تیم فوتبال باشگاه منچسترسیتی انگلیس از مالک باشگاه قول پیشنهاد رسمی ۲۳۰ میلیون یورویی برای خرید مسی گرفته است.

به گزارش مازنداسپرت،  منابع خبری در انگلیس براین باورند که گواردیولا از مالک باشگاه منچسترسیتی خواسته هر طور شده مسی را خریداری کند، مسی نیز هنوز تن به تمدید قرارداد با بارسلونا نداده و مشخص است که به دستور پدر و وکیلش منتظر روشن شدن تکلیف پیشنهاد منچسترسیتی است.

پیشنهاد نجومی ۲۳۰ میلیون یوروی منچسترسیتی برای لیونل مسی، هواداران بارسلونا را نیز به شدت نگران کرده است. اگر چنین حقوقی برای مسی در نظر گرفته شود، می‌توان گفت که مسی در هفته ۶۰۰ هزار یورو حقوق خالص و معاف از مالیات خواهد داشت و این یعنی یک رکورد تاریخی و شاید دست نیافتنی در تاریخ فوتبال جهان.

مسی این روزها نه در آرژانتین و نه در کاتالونیا محبوبیت گذشته خود را حس نمی‌کند و شاید به دنبال آغازی دیگر در فوتبال و این بار در لیگ برتر انگلیس باشد./فارس

پاسخی بگذارید