تاریخ: ۷:۰۲ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: سرپرست استقلال حتی اسامی بازیکنان ما را هم نمی‌داند که بخواهد از ما بازیکن بگیرد. به گزارش مازنداسپرت،  رضا درویش در مورد وضعیت باشگاه سایپا گفت: شرایط باشگاه ما خوب است. تیم فوتبال‌مان در جام حذفی خوب کار کرده  و امیدوارم این روند در لیگ هم ادامه داشته باشد. در والیبال، […]

خبرگزاری فارس: درویش: عبداللهی حتی اسم بازیکنان سایپا را هم نمی‌داند

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: سرپرست استقلال حتی اسامی بازیکنان ما را هم نمی‌داند که بخواهد از ما بازیکن بگیرد.

به گزارش مازنداسپرت،  رضا درویش در مورد وضعیت باشگاه سایپا گفت: شرایط باشگاه ما خوب است. تیم فوتبال‌مان در جام حذفی خوب کار کرده  و امیدوارم این روند در لیگ هم ادامه داشته باشد. در والیبال، شطرنج و واترپلو هم عالی کار کرده‌ایم. شطرنج سایپا که قهرمان نیم فصل شده و در رشته‌های پایه هم خوب بوده‌ایم.

درویش در مورد اینکه تا چند وقت پیش شایعه حضور سرمربیان جدید در تیم فوتبال سایپا مطرح بود گفت: همه این مسایل شایعه بود. تغییر سرمربی حتی به ذهن ما هم خطور نکرد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد دلیل دیدارش با نصرالله عبداللهی سرپرست استقلال گفت: او از دوستان قدیمی من است و وقتی فهمید که من مدیرعامل باشگاه سایپا شده‌ام برای دیدنم آمد. منت به من گذاشت و نزد من آمد. او در سال ۷۳ هم در مقطعی سرمربی سایپا هم بود.

درویش در مورد شایعه تبادل بازیکن بین استقلال و سایپا و ملاقات با عبداللهی گفت: اصلا این شایعه صحت ندارد و ایشان حتی اسامی بازیکنان سایپا را هم نمی‌داند. 

وی در مورد برنامه‌های تیم فوتبال در نیم فصل و جذب بازیکن گفت: هنوز که کادرفنی به ما برنامه‌ای برای نیم فصل نداده و برای بازیکن هم کادرفنی باید درخواست بدهد که هنوز اتفاقی رخ نداده است./فارس

پاسخی بگذارید