تاریخ: ۶:۵۶ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

هافبک ایتالیایی اینتر معتقد است که در دربی میلان بهتر بودند و شایسته کسب ۳ امتیاز بودند. به گزارش مازنداسپرت،  در حساس ترین دیدار هفته سیزدهم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته میلان مقابل اینتر صف آرایی کرد که مثل همیشه این دیدار جذاب و تماشایی بود. دربی دلا مادونینا با کشمکش فراوان در نهایت با نتیجه […]

خبرگزاری فارس: کاندروا: مستحق پیروزی مقابل میلان بودیم

هافبک ایتالیایی اینتر معتقد است که در دربی میلان بهتر بودند و شایسته کسب ۳ امتیاز بودند.

به گزارش مازنداسپرت،  در حساس ترین دیدار هفته سیزدهم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته میلان مقابل اینتر صف آرایی کرد که مثل همیشه این دیدار جذاب و تماشایی بود.

دربی دلا مادونینا با کشمکش فراوان در نهایت با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. در این دیدار میلانی‌ها تا دقیقه ۹۲ بازی ۲ بر یک جلو بودند که پرسیچ موفق شد اینتر را از شکست فراری دهد.

کاندروا، زننده گل اول اینتر در این دیدار پس از پایان بازی در مصاحبه با شبکه مدیاست گفت: دربی برای ما سنگین تمام شد. ما در این دیدار شایسته پیروزی بودیم. با وجود بازی خوب تنها یک امتیاز را کسب کردیم.

وی افزود: هر دو گل میلان از روی ضد حمله به ثمر رسید به همین خاطر ما باید فکری اساسی در خط دفاعی خود کنیم تا اشتباهتش را به حداقل برسانیم.

ستاره ایتالیایی اینتر در پایان گفت: ما باید اکنون در رده‌های بالای جدول سری A قرار بگیریم. نیاز داریم تا در شرایط کنونی خود را بالا بکشیم زیرا ما بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشیتم./فارس

پاسخی بگذارید