تاریخ: ۶:۴۶ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان کهکشانی‌ها راهی پرتغال می‌شوند تا با کسب برد مقابل میزبان خویش جواز صعود به دور حذفی بگیرند. به گزارش مازنداسپرت، دور پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از فردا (سه‌شنبه) با انجام ۸ بازی درگروه‌های ۵ تا ۸ آغاز می‌شود. در گروه ۵ ابتدا زسکا مسکو روسیه پذیرای بایرلورکوزن خواهد شد. […]

خبرگزاری فارس: رونالدو و یاران کهکشانی در مسیر کسب مجوز صعود

در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان کهکشانی‌ها راهی پرتغال می‌شوند تا با کسب برد مقابل میزبان خویش جواز صعود به دور حذفی بگیرند.

به گزارش مازنداسپرت، دور پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از فردا (سه‌شنبه) با انجام ۸ بازی درگروه‌های ۵ تا ۸ آغاز می‌شود.

در گروه ۵ ابتدا زسکا مسکو روسیه پذیرای بایرلورکوزن خواهد شد. از همین گروه موناکو فرانسه میزبان تاتنهام هاتسپرز است.

در این گروه تکلیف صعود هیچ تیمی هنوز مشخص نشده است. به همین خاطر موناکو با ۸ امتیاز صدرنشین است. بایرلورکوزن نیز با ۶ امتیاز در رده دوم جای دارد. تاتنهام با ۴ امتیاز و زسکا با ۲ امتیاز، سوم و چهارم هستند.

در گروه ۶ بورسیادورتموند آلمان در خانه به استقبال از لژیاورشو خواهد رفت. دورتموندی‌ها بعد از کسب پیروزی روحیه‌بخش مقابل بایرن مونیخ در ابتدای هفته جاری، آماده کسب بردی پرگل در خانه خواهند شد.

همچنین در دیدار دیگر این گروه اسپورتینگ پرتغال در خانه با رئال مادرید کهکشانی مصاف می دهد.

از این گروه بورسیادورتموند با کسب ۱۰ امتیاز صعود خود را محرز کرده است. این تیم آلمانی صدرنشین است و رئال مادرید با ۸ امتیاز شانس صعود دوم این گروه است.

اسپورتینگ و لژیا با ۳ و یک امتیاز در رده‌های سوم و چهارم گروه هستند.

از گروه ۷ پورتو، دیگر نماینده پرتغالی‌ها میهمان کپنهاگن دانمارک است. از همین گروه کلوب بروژ نیز در میهمانی لسترسیتی انگلیس حضور می‌یابد.

در این گروه هنوز تکلیف تیم‌های صعودکرده مشخص نشده است. لستر با ۱۰ امتیاز صدرنشین است. پورتو نیز با ۷ امتیاز بعد از آن قراردارد.

کپنهاگن با ۵ امتیاز و کلوب بروژ بدون امتیاز در رده‌های سوم و چهارم حضور دارند.

در گروه ۸ سویا اسپانیا پذیرای یوونتوس ایتالیا می‌شود.دیناموزاگرب کرواسی که علی کریمی، بازیکن ایرانی را در اختیار دارد، میزبان المپیک لیون فرانسه خواهد شد.

در این گروه نیر سویا با ۱۰ امتیاز صدرنشین است. یوونتوس با ۸ امتیاز در رده دوم جای دارد. لیون با ۴ امتیاز و زاگرب بدون امتیاز، سوم و چهارم هستند./فارس

پاسخی بگذارید