تاریخ: ۶:۴۰ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

باشگاه استقلال خوزستان با توجه به دیدار روز پنج‌شنبه این تیم در هفته یازدهم لیگ برتر از کادرفنی تیم ملی نوجوانان درخواست کرده که با عدم حضور محمد شریفی در اردو موافقت کنند. به گزارش مازنداسپرت،  تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران از امروز اردوی خود را در آکادمی فوتبال زیر نظر کادرفنی و با دعوت […]

خبرگزاری فارس: درخواست باشگاه استقلال خوزستان از تیم ملی نوجوانان

باشگاه استقلال خوزستان با توجه به دیدار روز پنج‌شنبه این تیم در هفته یازدهم لیگ برتر از کادرفنی تیم ملی نوجوانان درخواست کرده که با عدم حضور محمد شریفی در اردو موافقت کنند.

به گزارش مازنداسپرت،  تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران از امروز اردوی خود را در آکادمی فوتبال زیر نظر کادرفنی و با دعوت از ۲۳ بازیکن آغاز می‌کند. محمد شریفی یکی از بازیکنانی است که از باشگاه استقلال خوزستان به اردو دعوت شده است.

باشگاه استقلال خوزستان با توجه به دیدار روز پنج‌شنبه مقابل سیاه‌جامگان و با درخواست سیدسیروس پورموسوی به تیم ملی نوجوانان خواهان عدم حضور شریفی در اردو شدند چرا که قصد دارند از این بازیکن در لیست ۱۸ نفره استفاده کنند.

این مسئله مورد موافقت کادرفنی تیم ملی نوجوانان قرار گرفته و با توجه به اینکه حضور در یک دیدار لیگ برتری می تواند تجربه خوبی برای یک بازیکن باشد اجازه دادند او در اهواز بماند تا اگر شرایط فراهم شد برای تیمش بازی کند./فارس

پاسخی بگذارید