تاریخ: ۶:۳۴ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

قهرمانان کشور برای حضور در مسابقات تور ایرانی در خانه تنیس روی میز اصفهان اعلام آمادگی کردند. به گزارش مازنداسپرت، در اولین روز اعلام طرح جدید فدراسیون مبنی بر راه اندازی تور ایرانی نقش جهان با هدف عضویت در رنکینگ ملی، سه تن از قهرمانان صاحب نام تنیس روی میز کشورمان با اعلام آمادگی و […]

خبرگزاری فارس: حضور اخلاق‌پسند، نوروزی و نوشاد عالمیان در تور ایرانی «نقش جهان»

قهرمانان کشور برای حضور در مسابقات تور ایرانی در خانه تنیس روی میز اصفهان اعلام آمادگی کردند.

به گزارش مازنداسپرت، در اولین روز اعلام طرح جدید فدراسیون مبنی بر راه اندازی تور ایرانی نقش جهان با هدف عضویت در رنکینگ ملی، سه تن از قهرمانان صاحب نام تنیس روی میز کشورمان با اعلام آمادگی و همراهی با طرح جدید فدراسیون خود را مهیا حضور در این مسابقات می کنند.
طبق اعلام قبلی، تورهای ایرانی درجه یک و دو با تخصیص رنکینگ ملی ، به جای مسابقات آزاد و دسته های سه ، دو ، یک و برتر در بخش بزرگسالان راه اندازی می شود.
به همین منظور شهر اصفهان که دارای پتانسیل های بالقوه ای در این زمینه می باشد، از مورخه ۱۷ تا ۱۹ آذر به عنوان میزبان مسابقات در نظر گرفته شده تا انشاالله این رویداد جدید با حضور برترین پینگ پنگ بازان کشور و با کمیت و کیفیت مناسب و شرایط استاندارد مسابقاتی برگزار خواهد شد.
این مسابقات امکانی را فراهم خواهد کرد تا بازیکنان اقصی نقاط کشور مسابقه قهرمانان و ملی پوشان را از نزدیک مشاهده کنند./فارس

پاسخی بگذارید