تاریخ: ۱۰:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

متیاس سامر، مدیر ورزشی بایرن مونیخ عنوان کرد که تمدید مانوئل پیگرینی با منچسترسیتی، بدین معنا است که گواردیولا به این تیم نخواهد رفت.     به گزارش “مازنداسپرت“، قرارداد گواردیولا با بایرن در پایان فصل بعد به پایان خواهد رسید و گزارش‌ها حاکی از توافق سیتی و گواردیولا برای حضور سرمربی اسپانیایی روی نیمکت […]

متیاس سامر، مدیر ورزشی بایرن مونیخ عنوان کرد که تمدید مانوئل پیگرینی با منچسترسیتی، بدین معنا است که گواردیولا به این تیم نخواهد رفت.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، قرارداد گواردیولا با بایرن در پایان فصل بعد به پایان خواهد رسید و گزارش‌ها حاکی از توافق سیتی و گواردیولا برای حضور سرمربی اسپانیایی روی نیمکت اتحاد است. در این میان، سیتی قرارداد پیگرینی را تا سال ۲۰۱۷ تمدید کرد و سامر، این را نشانه عذم حضور گواردیولا در سیتی می‌داند.

او گفت:”برایم جالب است که مردم سعی می‌کنند با احتمال جدایی پپ در آینده با هم دیگر کل کل می‌کنند. در طول هفته های اخیر خیلی شایعات زیادی شنیده می‌شود ولی به نظرم تمدید قرارداد پیگرینی با سیتی برای آنهایی که دوست داشتند گواردیولا در سال ۲۰۱۶ از بایرن برود، خبر خوبی نیست. تنها می‌توانم بگویم که ما این شایعات و احتمالات را جدی نمی‌گیریم ولی بدین معنا نیست که متوجه شرایط نیستیم.”

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید