تاریخ: ۶:۲۴ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: از کار با مایلی‌کهن لذت می‌برم ایشان هم به بازیکنان جوان و هم به مربیان بها می‌دهند. به گزارش مازنداسپرت،  ایمان عالمی در مورد وضعیت تیم ملوان گفت: به لطف خدا و تلاش بازیکنان و هدایت محمد مایلی‌کهن وضعیت خوبی در لیگ دسته اول داریم. شرایط بدنی بازیکنان خوب […]

خبرگزاری فارس: عالمی: از کار با مایلی‌کهن لذت می‌برم/ قلعه‌نویی هم به من میدان داد

مربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: از کار با مایلی‌کهن لذت می‌برم ایشان هم به بازیکنان جوان و هم به مربیان بها می‌دهند.

به گزارش مازنداسپرت،  ایمان عالمی در مورد وضعیت تیم ملوان گفت: به لطف خدا و تلاش بازیکنان و هدایت محمد مایلی‌کهن وضعیت خوبی در لیگ دسته اول داریم. شرایط بدنی بازیکنان خوب است و بازیکنان از نظر روحی و روانی هم در وضعیت مطلوبی هستند. امیدوارم این روند در نیم فصل دوم هم ادامه داشته باشد. 

وی در مورد نقش مایلی‌کهن در موفقیت تیم ملوان گفت: قطعا حضور مایلی‌کهن در موفقیت ملوان غیرقابل انکار است. او به تیم اشراف کامل دارد و انتخاب بازیکنان جوان باعث شده که ملوان تیمی قدرتمند و دونده‌تر از قبل شود. اصول مدیریت مایلی‌کهن به گونه‌ای است که هم به بازیکنان جوان و هم به همکارانش در کادرفنی بها می‌دهد. شما ببینید مایلی ‌کهن چه تعداد بازیکن به فوتبال ملی ایران معرفی کرده است. من از کار با ایشان لذت می‌برم.

مربی ملوان در مورد اینکه او با قلعه‌نویی هم کار کرده گفت: بله افتخار داشته‌ام که با هر دو عزیز کار کنم و آنها به بنده حقیر منت گذاشته‌اند به من اجازه داده‌اند که با آنها همکار باشم. با امیر قلعه‌نویی هم در استقلال، تراکتورسازی و ملوان کار کرده‌ام. ایشان به بنده اجازه طراحی و اجرای تمرینات و اداره جلسات فنی و آنالیز را می‌دادند و قلعه‌نویی هم به من میدان می‌داد.

عالمی در مورد بازی چهارشنبه با مس رفسنجان و اینکه ملوان می‌تواند به لیگ برتر صعود کند گفت: اکنون خیلی زود است که درباره صعود حرف بزنیم ۱۳ هفته از مسابقات گذشته و هنوز راه درازی تا پایان لیگ داریم. امیدوارم در نیم فصل دوم هم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم تا بتوانیم بذری که در ملوان کاشته‌ایم را درو کنیم و با حمایت هواداران ملوان و لطف خداوند  و تلاش بازیکنان دوباره این تیم به لیگ برتر برگردد.  برای بازی با مس رفسنجان دو روز زودتر به این شهر می‌رویم و تلاش می‌کنیم دست پر به انزلی برگردیم./فارس

پاسخی بگذارید