تاریخ: ۶:۲۳ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

دربی حساس شهر میلان با گلی که اینتر در دقیقه ۹۲ به ثمر رساند و از شکست گریخت با تساوی خاتمه یافت. به گزارش مازنداسپرت،  حساس‌ترین جدال هفته سیزدهم سری A ایتالیا از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه با برگزاری دربی شهر میلان در ورزشگاه‌ سن سیرو به قضاوت تاگلیاونتو آغاز شد و این دیدار در […]

خبرگزاری فارس: دربی دلا مادونینا نه به کام میلان نه اینتر/نراتزوری در دقیقه 92 از شکست گریخت

دربی حساس شهر میلان با گلی که اینتر در دقیقه ۹۲ به ثمر رساند و از شکست گریخت با تساوی خاتمه یافت.

به گزارش مازنداسپرت،  حساس‌ترین جدال هفته سیزدهم سری A ایتالیا از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه با برگزاری دربی شهر میلان در ورزشگاه‌ سن سیرو به قضاوت تاگلیاونتو آغاز شد و این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت.

برای میلان که شرایط بهتری نسبت به اینتر در فصل جاری دارد سوسو ۲ گل در دقایق ۴۳ و ۵۸ به ثمر رساند و برای اینتر کاندروا در دقیقه ۵۳  و پرسیچ در دقیقه ۹۲ موفق به گشودن دروازه حریف شدند.

اینتر در این دیدار در نیمه اول نمایش خوبی نداشت اما با آغازنیمه مربیان اینتر با گل بازی را آغاز کرد اما در ادامه با دریافت گل دوم بازهم در شوک و ترس از باخت فرو رفت و در ادامه میلان بهتر بازی که و در حالی که همه چیز حکایت از پیروزی میلان می داد اینتر در دقیقه ۹۲  با گل پرسیچ از شکست گریخت.

در جدول سری A ایتالیا میلان با ۲۶ امتیاز سوم و اینتر که با اخراج دی‌بوئر و حضور پیولی شرایط خوبی ندارد با ۱۸ امتیاز نهم است./فارس

پاسخی بگذارید