تاریخ: ۶:۲۰ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

سرمربی میلان از نتیجه تساوی مقابل اینتر در دربی دلا مادونینا ابراز ناراحتی کرد و گفت: با این نتیجه تساوی بازیکنان بروند و راحت بخوابند! به گزارش مازنداسپرت، در حساس ترین دیدار هفته سیزدهم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته میلان مقابل اینتر صف آرایی کرد که مثل همیشه جذاب و تماشایی بود. دربی دلا مادونینا با […]

خبرگزاری فارس: مونتلا: دربی کاملی برای میلان بود/بازیکنان می‌توانند راحت بخوابند!

سرمربی میلان از نتیجه تساوی مقابل اینتر در دربی دلا مادونینا ابراز ناراحتی کرد و گفت: با این نتیجه تساوی بازیکنان بروند و راحت بخوابند!

به گزارش مازنداسپرت، در حساس ترین دیدار هفته سیزدهم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته میلان مقابل اینتر صف آرایی کرد که مثل همیشه جذاب و تماشایی بود.

دربی دلا مادونینا با کشمکش فراوان در نهایت با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. در این دیدار میلانی‌ها تا دقیقه ۹۲ بازی ۲ بر یک جلو بودند که پرسیچ موفق شد اینتر را از شکست فراری دهد.

وینچنزو مونتلا، سرمربی آث میلان پس از این بازی در مصاحبه با شبکه مدیاست با لحنی طعنه آمیز به بازیکنانش گفت: میلان در دربی شب کاملی داشت و امشب بازیکنان باید راحت بخوابند! برلوسکونی پس از کسب این نتیجه کمی غافلگیر شد ولی در نهایت از بازیکنان تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: من نسبت به بازیکنانم متاسفم اما آنها اکنون می‌توانند بعد از این بازی به خانه خودشان برگردند و با خوشحالی بخوابند! زیرا در این بازی خیلی خوب ظاهر شدیم. اینتر گل دوم خود را با یک ضد حمله در دقیقه ۹۵ زد. ما در آستانه شبی کامل بودیم ولی خراب شد.

سرمربی روسونری ادامه داد: در نیمه دوم بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و سوار بر بازی بودیم. هر دو گل تساوی بخش اینتر روی دو فرصت خوب بود. چه بسا اینتر امشب مستحق شکست نبود ولی اگر میلان این بازی را برنده می‌شد کسی نمی توانست بعد از این بازی ادعی کند که شایسته این پیروزی نبود.

سوسو زننده دو گل میلان پیش این بازی به خبرنگاران گفته بود که اگر در دربی دو گل به ثمر برساند سن سیرو را به مقصد اسپانیا یعنی وطنش ترک خواهد کرد.

سرمربی روسونری درباره این موضوع گفت: او امروز خیلی تلاش کرد. به همین خاطر به او اجازه دهید تا سوار اتوبوس تیم شود…/فارس

پاسخی بگذارید