تاریخ: ۶:۱۲ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

سرمربی جدید اینتر پس از تساوی مقابل میلان در اولین تجربه خود به همراه نراتزوری از عملکرد شاگردانش تقدیر و تشکر کرد. به گزارش مازنداسپرت،  در حساس ترین دیدار هفته سیزدهم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته میلان مقابل اینتر صف آرایی کرد که مثل همیشه جذاب و تماشایی بود. دربی دلا مادونینا با کشمکش فراوان در […]

خبرگزاری فارس: پیولی:مستحق شکست نبودیم/اکنون افکار اینتر واضح و روشن شد

سرمربی جدید اینتر پس از تساوی مقابل میلان در اولین تجربه خود به همراه نراتزوری از عملکرد شاگردانش تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مازنداسپرت،  در حساس ترین دیدار هفته سیزدهم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته میلان مقابل اینتر صف آرایی کرد که مثل همیشه جذاب و تماشایی بود.

دربی دلا مادونینا با کشمکش فراوان در نهایت با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. در این دیدار میلانی‌ها تا دقیقه ۹۲ بازی ۲ بر یک جلو بودند که پرسیچ موفق شد اینتر را از شکست فراری دهد.

استفانو پیولی، سرمربی جدید اینتر در اولین بازی خود به همراه نراتزوری نتیجه قابل قبولی کسب کرده بود، پس از این بازی در مصاحبه با شبکه مدیاست گفت: به نظرم در بازی امشب ما با توجه به عملکردمان مستحق شکست نبودیم. ما باید در بسیاری از زمینه‌ها عملکرد خود را بهبود ببخشیم.

وی افزود: تلاش کردم تا در تیم توازن ایجاد کنم. ما به خوبی می‌دانیم که نمی‌توانیم در شرایط کنونی ایده آل باشیم. در نیمه اول حملات زیادی بر روی دروازه ما انجام شد زیرا کارمان را به خوبی انجام نمی‌دادیم و نیاز به توازن و تمرکز بیشتر داریم.

سرمربی روسونری ادامه داد: از تیم خواستم تا با جان و دل بازی کنند. به نظرم بازیکنانم امشب از تمام توان خود در این بازی استفاده کردند. ما باید با صلابت و محکم بازی کنیم. من بازی با فشار زیاد را دوست دارم. باید یاد بگیرم که در زمان مناسب فشار را بر حریف زیاد کنیم.

پیولی درباره سبک جدید اینتر پس از اخراج دی بوئر عنوان کرد: به نظرم مشکل اینتر در ساختار نیست بلکه افکار و مفاهیم اینتر اکنون مشخص و واضح شده است. در بازی امشب بازیکنان خیلی خوب این افکار را پاسخ دادند و روی زمین اجرا کردند./فارس

پاسخی بگذارید