تاریخ: ۶:۱۰ :: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱
نام نویسنده: sobhan

ستاره تیم ملی فوتبال اسپانیا بابت بیرون ماندن از فهرست مردان لوپتگی ناراحت است و می‌گوید: آماده‌ام، دعوت دوباره به تیم ملی مرا خوشحال خواهد کرد. به گزارش مازنداسپرت، پدرو رودریگس ستاره پیشین بارسلونا و مهره کلیدی چلسی تصریح کرد: خود را سرباز اسپانیا می‌دانم، مشکلی با تیم ملی یا کادر فنی آن ندارم، به […]

خبرگزاری فارس: پدرو: دعوت دوباره به تیم ملی مرا خوشحال خواهد کرد

ستاره تیم ملی فوتبال اسپانیا بابت بیرون ماندن از فهرست مردان لوپتگی ناراحت است و می‌گوید: آماده‌ام، دعوت دوباره به تیم ملی مرا خوشحال خواهد کرد.

به گزارش مازنداسپرت، پدرو رودریگس ستاره پیشین بارسلونا و مهره کلیدی چلسی تصریح کرد: خود را سرباز اسپانیا می‌دانم، مشکلی با تیم ملی یا کادر فنی آن ندارم، به عقیده من لوپتگی مربی بزرگی است. او خوب می‌داند در چه راهی قدم می‌زند. تیم ملی اسپانیا به من نیاز ندارد این من هستم که به تیم ملی نیازمند‌م.

وی ادامه داد: همه ما دوست داریم در تیم ملی بازی کنیم و دوری از تیم ملی آن هم وقتی در شرایط ایده‌آل هستیم برایمان بسیار تلخ و ناراحت کننده است.

پدرو درباره آینده فوتبال باشگاهی خود نیز گفت: بار دیگر در لالیگا بازی خواهم کرد، تیم بعدی من اگر بارسلونا باشد برایم بهتر است اما هنوز تصمیم قطعی نگرفته‌ام./فارس

پاسخی بگذارید