تاریخ: ۱۷:۵۹ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۹
نام نویسنده: sobhan

هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور صبح امروز با برگزاری شش دیدار برگزار شد. به گزارش خبرنگار مازند اسپرت از نوشهر ،صبح روز جمعه ۲۸ آبان از ساعت ۱۱ ،هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور آغاز شد و تیم ها در شهرهای مختلف کشور به مصاف یکدیگر رفتند. در […]

هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور صبح امروز با برگزاری شش دیدار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت از نوشهر ،صبح روز جمعه ۲۸ آبان از ساعت ۱۱ ،هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور آغاز شد و تیم ها در شهرهای مختلف کشور به مصاف یکدیگر رفتند.

در یکی از مهمترین دیدار های این هفته از رقابت ها که برای تمامی مازندرانی ها پر اهمیت بود ، دو تیم مازندرانی بازرگانی امیر نوشهر و استقلال ساری رود در روی هم قرار گرفتند .

این دیدار که در سالن رنگرز نوشهر برگزار شد در پایان با تساوی یک یک به پایان رسید .

اما از نکات جالب توجه این دیدار این بود که عده زیادی از تماشگران مرد در دیدار روز جمعه دربی مازندرانی لیگ برتر فوتسال کشور در سالن رنگرز نوشهر حاضر شدند و به نشانه اعتراض به فدراسیون و هیات فوتبال پشت درهای بسته سالن به سر دادن شعارهایی جهت حمایت از تیم خودشان و شعارهای اعتراض آمیز پرداختند . این حرکت تماشاگران مرد مازندرانی در دیدار بانوان جالب توجه بود. آنها کل دقایق بازی را پشت درهای بسته سالن به تشویق تیم خود پرداختند .

 

 

 

 

پاسخی بگذارید