تاریخ: ۹:۴۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

هریستو استویچکوف، اسطوره باشگاه بارسلونا به انتقاد از فان خال پرداخت و گفت که او پس از تخریب بارسلونا، حال در حال تخریب یونایتد است.   به گزارش “مازنداسپرت“، فان خال سال ۱۹۹۸ سرمربی بارسلونا شد و باعث جدایی استویچکوف که ۵ بار با بارسا قهرمان لالیگا شده بود شد. به نظر می‌رسد کدورت مهاجم […]

هریستو استویچکوف، اسطوره باشگاه بارسلونا به انتقاد از فان خال پرداخت و گفت که او پس از تخریب بارسلونا، حال در حال تخریب یونایتد است.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، فان خال سال ۱۹۹۸ سرمربی بارسلونا شد و باعث جدایی استویچکوف که ۵ بار با بارسا قهرمان لالیگا شده بود شد. به نظر می‌رسد کدورت مهاجم بلغاری با سرمربی هلندی از بین نرفته و او در مصاحبه خود، به شدت به انتقاد از فان خال پرداخت.

او درباره احتمال پیوستن پدرو به منچستریونایتد گفت:” هیچگاه دوست ندارم تحت هدایت فان‌خال باشم. او یک مربی متوسط است. او بارسا را تخریب کرد و حالا در حال تخریب منچستریونایتد است. با کاری که با والدس انجام داد، وجهه منفی شخصیتش را نشان داد. امیدوارم پدرو به من گوش کند و به منچستر نرود. هیچ احترامی برای او قائل نیستم. یک روز وقتی مصدوم بودم، با همسرم به کمپ تیم آمدم. او پیش همسر من رفت و گفت که چطور با انسانی مثل من ازدواج کرده و همسرم گفت که من برنده ی توپ طلا بودم. جدایی من از بارسا به خاطر فان خال بود.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید