تاریخ: ۹:۱۷ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

    سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و شک نکنید در دربی خوزستان فولاد را می‌بریم.     به گزارش “مازنداسپرت“، بهمن روشنایی ‌در مورد وضعیت استقلال خوزستان، گفت: از نظر روحی و فنی کیفیت خوبی داریم در دو بازی ابتدایی تیم ما نشان داده از چه کیفیت بالایی […]

 

 

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و شک نکنید در دربی خوزستان فولاد را می‌بریم.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، بهمن روشنایی ‌در مورد وضعیت استقلال خوزستان، گفت: از نظر روحی و فنی کیفیت خوبی داریم در دو بازی ابتدایی تیم ما نشان داده از چه کیفیت بالایی برخوردار است؛ قدرت جنگندگی، کیفیت فنی، دوندگی و جسارت را در تیم مشاهده کردیم.

وی افزود: باید از این شرایط به خوبی استفاده کنیم تا بتوانیم هر سه امتیاز را به دست بیاوریم.

سرپرست استقلال خوزستان در ادامه در مورد دربی خوزستان و مسابقه با فولاد که آنها نتوانستند در ۴ بازی اخیر پیروزی مقابل همشهری خود به دست بیاورند، تصریح کرد: ما پرسپولیس را هم در ۴ بازی گذشته نبرده بودیم اما دیدید روز پنج‌شنبه موفق شدیم این تیم را شکست دهیم.هر مسابقه شرایط خودش را دارد و اکنون از آمادگی بسیار بالایی برخورداریم و شک نکنید فولاد را شکست می‌دهیم.

روشنایی در مورد اینکه آیا نگران نیستند که تیم‌اشان دچار غرور شود، گفت: به هیچ وجه این اتفاق نمی‌افتد ما تیممان بسیار جوان است و بازیکنان انگیزه بالایی دارند. بازیکنان ما با وجود کیفیت فنی بسیار زیاد بی‌نام و نشان هستند و به همین خاطر تلاش می‌کنند تا کیفیت فنی خود را اثبات کنند. مشکلی از این بابت به وجود نمی‌آید بازیکنان ما از لحاظ فنی، بدنی و شعور اجتماعی آنقدر در سطح بالایی هستند که از این بابت متضرر نخواهیم شد.

وی در پایان در مورد اینکه از بازیکنانشان خواسته تا قبل از برگزاری دربی مصاحبه‌ای انجام ندهند، گفت: بله، با توجه به اینکه ۴ بازیکن ما از فولاد نوین هستند از بازیکنان خواستیم صحبتی انجام ندهند تا خدایی ناکرده حاشیه‌ای به وجود نیاید. این مسئله به ما کمک می‌کند تا برای مسابقه مقابل فولاد تمام تمرکزمان به بازی باشد.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید