تاریخ: ۸:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

هادی نوروزی به عنوان کاپیتان اول سرخپوشان با توجه به اخراج در دیدار برابر استقلال خوزستان در برابر سپاهان غایب خواهد بود و با تغییراتی که برانکو در ترکیب تیمش به وجود خواهد آورد سوال این است که کاپیتان پرسپولیس در اصفهان کیست؟   به گزارش “مازنداسپرت“، هادی نوروزی، محسن بنگر و علیرضا نورمحمدی سه […]

هادی نوروزی به عنوان کاپیتان اول سرخپوشان با توجه به اخراج در دیدار برابر استقلال خوزستان در برابر سپاهان غایب خواهد بود و با تغییراتی که برانکو در ترکیب تیمش به وجود خواهد آورد سوال این است که کاپیتان پرسپولیس در اصفهان کیست؟

 

به گزارش “مازنداسپرت“، هادی نوروزی، محسن بنگر و علیرضا نورمحمدی سه کاپیتان اصلی پرسپولیس در این فصل خواهند بود و این در حالی است که برانکو نشان داده نسبت به تغییرات در خط دفاعی اش تا زمان رسیدن به ترکیب دلخواه و مورد اعتمادش تمایل بیشتری دارد.

محسن بنگر در بازی برابر استقلال خوزستان با توجه به اشتباهاتش در برابر پدیده غایب بود و علیرضا نورمحمدی هم در دیدار اهواز نمره قبولی نگرفت. هادی نوروزی نیز در این بازی از داور بازی کارت قرمز دریافت کرد. با این شرایط باید دید در دیدار حساس برابر سپاهان در هفته سوم با توجه به غیبت هادی نوروزی بازوبند به کدام بازیکن خواهد رسید. آیا محسن بنگر دوباره به ترکیب باز خواهد گشت و در شهری که هواداران رقیب نیز رابطه خوبی با او ندارند با بازوبند کاپیتانی در قلب خط دفاعی بازی می کند یا برانکو دوباره به علیرضا نورمحمدی اعتماد می کند و این بازیکن باسابقه این وظیفه را برعهده می گیرد.

در صورت غیبت این دو بازیکن، امید عالیشاه که سومین فصل حضورش در پرسپولیس را تجربه می کند گزینه بعدی برای کاپیتانی پرسپولیس خواهد بود.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید