تاریخ: ۸:۲۰ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان سابق تیم ملی گلف ایران برای بهتر شدن وضعیت موجود فدراسیون گلف راهکار داد.   فیروزه محمد زمانی ؛قهرمان سابق گلف بانوان آسیا در گفت و گو با ” مازنداسپرت ” درباره فدراسیون گلف گفت :شاید فدراسیون به برگزاری مسابقات سوپر لیگ باشگاهها ی کشور دلخوش باشد اما یقیناً نمی توان بگوییم در آسیا […]

کاپیتان سابق تیم ملی گلف ایران برای بهتر شدن وضعیت موجود فدراسیون گلف راهکار داد.

 

فیروزه محمد زمانی ؛قهرمان سابق گلف بانوان آسیا در گفت و گو با ” مازنداسپرت ” درباره فدراسیون گلف گفت :شاید فدراسیون به برگزاری مسابقات سوپر لیگ باشگاهها ی کشور دلخوش باشد اما یقیناً نمی توان بگوییم در آسیا موفق ترین هستیم، چرا که در طول ۸ سال گذشته نتایج کسب شده نشان می دهد علیرغم بر پایی اردوهای خارج از کشور و صرف هزینه های هنگفت کارنامه ای درخشان نداشته ایم.

قهرمان گلف بانوان آسیا اظهار داشت :به شرط آنکه بستر مناسب فراهم گردد و متولیان فدراسیون عزم خود را جزم کنند و از ایده های تازه و راهکار های مختلف برای جبران ناکامی های گذشته استفاده کنند.

زمانی با اشاره به اتنخاب مجدد کیکاووس سعیدی بعنوان رییس فدراسیون گلف گفت :ایشان یک تجربه پنج ساله را در اداره این فدراسیون داشته وفرازونشیب فراوان دیده است و امیدوارم در این دوره ی جدید اراده ای از خود نشان داده و افراد مستقل و موثر را به بدنه تشکیلات فدراسیون اضافه کند و مهمتر از همه چیز برای همدل کردن خانواده بزرگ گلف گام بردارند و اعتماد مجدد اعضای مجمع رایک فرصت بداند و دلسوزانه کار کند.

کاپیتان ومربی سابق تیم ملی بانوان ایران در ادامه به اشتیاق بانوان در یادگیری این رشته اشاره کرد و گفت در صورت سرمایه گذاری در این رشته موفقیت هایی چشمگیر در سطح بازیهای بین المللی کسب خواهد شد و در صورت همراهی و حمایت بیشتر وزارت ورزش و جوانان می توانیم به مدال های طلا برسیم.

وی تاکید کرد:این ورزش در تمام دنیا از جایگاه بسیار مهم برخوردار است و شخصیت های برجسته به این ورزش روی می آورند و البته کسانی که به قهرمانی می رسند صاحب احترام ویژه ای خواهند شد ولی در ایران نه گلف شناخته شده است و نه آن برخورد مناسب انجام می شود.

فیروزه زمانی در پاسخ به این سوال ؛آیا فضا و امکانات در استانها ی کشور مهیا شده است که این رشته گسترش یابد، عنوان کرد :در صورت تامین امکانات و بسترسازی محیطی، گلف متحول تر خواهد شد، ودر گوشه ای از کشورمان استعداد های نهفته وجود دارد که در این زمینه نیز دلسوزان واقعی آستین بالا بزنند و چهره های مستعد را کشف و تقویت کنند.

زمانی در پایان گفت : گلف اگر می خواهد از شرایط نامناسب کنونی در کسب نتیجه گیری رهایی یابد، رییس فدراسیون می توانند با یک برنامه ریزی های دقیق و حساب شده و اینکه اراده ای هم از خود برای استفاده از ظرفیت های موجود در گلف وخصوصا افراد دور از تشکیلات این فدراسیون روزهای موفقی را رقم بزند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید