تاریخ: ۸:۳۱ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۹
نام نویسنده: sobhan

‌ملی‌پوشان شناگر جوان ایران در ششمین روز مسابقات قهرمانی آسیا ۲ رکورد کشور را جابه‌جا کردند. به گزارش مازند اسپرت؛ شیرجه و واترپلو؛ ششمین روز از دهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا برای شناگران ملی‌پوش کشورمان با رکوردشکنی همراه بود. در این روز چهار شناگر ملی پوش در ماده های ۱۰۰ متر آزاد و ۵۰ متر کرال پشت […]

خبرگزاری فارس: روز خوب شنای ایران با دو رکوردشکنی در توکیو

‌ملی‌پوشان شناگر جوان ایران در ششمین روز مسابقات قهرمانی آسیا ۲ رکورد کشور را جابه‌جا کردند.

به گزارش مازند اسپرت؛ شیرجه و واترپلو؛ ششمین روز از دهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا برای شناگران ملی‌پوش کشورمان با رکوردشکنی همراه بود.

در این روز چهار شناگر ملی پوش در ماده های ۱۰۰ متر آزاد و ۵۰ متر کرال پشت به آب زدند. در ابتدا سینا غلامپور شناگر جوان نیشابوری که پیش از این توانسته بود رکورد ۵۰ متر پروانه را بهبود بخشد، بار دیگر توانست در ۵۰ متر کرال پشت رکوردشکنی کند. او با ثبت زمان ۲۷٫۸۲، یازده صدم رکورد پیشین که  27٫۹۳ بود را جا‌به‌جا کرد و رکورد این ماده در رده‌های سنی کشور را بدست آورد.

بنیامین قره‌حسنلو هم در ۱۰۰ متر آزاد در رده سنی جوانان رکورد این ماده را  ارتقا داد. او با ثبت زمان  53:22 رکورد این ماده را در کشور به اختیار گرفت.

جمال چاووشی‌فر و مهدی انصاری هر کدام به‌ترتیب با ثبت زمان ۲۷٫۳ و ۵۳٫۶۵ در ماده‌های ۵۰ متر کرال پشت و ۱۰۰ متر آزاد به کار خود پابان دادند./فارس

پاسخی بگذارید