تاریخ: ۸:۲۶ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۹
نام نویسنده: sobhan

بهترین تنیسور جهان می‌گوید در تلاش است تا فصل ۲۰۱۶ را به خوبی به پایان برساند. به گزارش مازند اسپرت؛ اندی ماری جمعه موفق شد بر واورینکا از سوئیس در تور جهانی ATP غلبه کند. جیمی برادر اندی نیز در این مسابقات حضور داشت که موفق به کسب پیروزی شد. اندی ماری در این باره اظهار […]

خبرگزاری فارس: به آنچه تاکنون انجام داده‌ام، افتخار می‌کنم/می‌خواهم فصل را به خوبی پایان ببرم

بهترین تنیسور جهان می‌گوید در تلاش است تا فصل ۲۰۱۶ را به خوبی به پایان برساند.

به گزارش مازند اسپرت؛ اندی ماری جمعه موفق شد بر واورینکا از سوئیس در تور جهانی ATP غلبه کند. جیمی برادر اندی نیز در این مسابقات حضور داشت که موفق به کسب پیروزی شد.

اندی ماری در این باره اظهار داشت: امسال برای هر دوی ما عالی بود. کاملا مشخص است که می‌خواهیم فصل را به خوبی به پایان برسانیم. هنوز یک فرصت خوب باقی است، اما جدا از آن اگر به عقب نگاهی بیندازیم به آنچه که انجام دادیم افتخار می‌کنم.

وی افزود: زمانی که جوان بودیم همیشه باهم رقابت داشتیم، اما حالا برای یکدیگر مشوق هستیم. تماشای مسابقه جیمی واقعا خارق‌العاده است. چیزی که هیچ کدام از ما زمانی که بچه بودیم انتظار آن را نداشتیم. ما نیاز داریم که حالا از آن لذت ببریم.

اندی ماری در ادامه صحبت‌هایش در خصوص بازی امروزش، عنوان کرد: تلاش کردم از سرویس‌های حریفم استفاده کنم. به خاطر همین امتیازهای زیادی را به دست آوردم.

تنیسور مشهور جهان درباره رویارویی با جوکوویچ، خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهم در این تورنمنت قهرمان شوم، باید نواک را شکست دهم. البته یک مسابقه بزرگ مقابل میلاس دارم که رقابت سختی است. باید به خوبی بازی کنم تا بتوانم در این دیدار پیروز شوم.

وی افزود: روز گذشته یکی از بهترین مسابقاتم را انجام دادم. از نظر جسمانی نیز آماده هستم./فارس

پاسخی بگذارید