تاریخ: ۸:۰۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که این تیم در بازی‌های آینده اش در لیگ برتر کار سختی خواهد داشت.     به گزارش “مازنداسپرت“، صمد مرفاوی درخصوص شروع خوب استقلال در لیگ برتر اظهار داشت: استقلال دو برد پیاپی به‌دست آورده و کسی منکر خوب نتیجه گرفتن این تیم نیست. استقلال حتی بهتر هم […]

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که این تیم در بازی‌های آینده اش در لیگ برتر کار سختی خواهد داشت.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، صمد مرفاوی درخصوص شروع خوب استقلال در لیگ برتر اظهار داشت: استقلال دو برد پیاپی به‌دست آورده و کسی منکر خوب نتیجه گرفتن این تیم نیست. استقلال حتی بهتر هم می‌شود و چنین ظرفیتی دارد، ولی آنها نباید خیال کنند که همه چیز تمام شده است و به‌راحتی می‌توانند هر تیمی را شکست بدهند. این تیم در نیمه‌های دوم چندان خوب بازی نکرده، ولی در نیمه‌های اول عملکرد خوبی داشته است.

 

وی افزود: باید این را مدنظر قرار داد که سیاه‌جامگان تازه به لیگ برتر آمده و ملوان هم در شرایطی مقابل استقلال قرار گرفت که تیمش دیر شکل گرفت. استقلال خیال نکند که همه بازی‌ها را به‌راحتی می‌برد و همینطور بازی خواهد کرد. مطمئناً کار این تیم در هفته‌های آینده سخت‌تر خواهد شد و آنها نباید مغرور شوند. استقلالی‌ها طوری صحبت می‌کنند که انگار هیچ تیمی جلودارشان نیست. آنها باید بدانند که روزهای سختی درپیش دارند.

 

سرمربی پیشین استقلال درخصوص حاشیه‌های اخیر کرار جاسم هافبک عراقی آبی‌پوشان گفت: روزی که استقلال سراغ کرار رفت، می‌دانست که او یک بازیکن عصبی است و به مسائل قراردادش حساس است. مظلومی هم چند وقت پیش گفته بود که کرار را کنترل می‌کند. حالا که استقلال او را حفظ کرده است باید حق و حقوقش را بدهد. من معتقدم باشگاه باید رفتار و اخلاق این بازیکن را کنترل کند و تعهداتش را هم عملی کند.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید