تاریخ: ۱۷:۱۶ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۸
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتسال استقلال ساری گفت :توپ و میدان در اختیار ما بود و موقعیت های بیشتری نسبت به تیم نوشهر داشتیم.   نجمه مسلمی سرمربی تیم فوتسال استقلال ساری بعد از تساوی تیمش در دربی مازندرانی لیگ برتر فوتسال کشور در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار مازند اسپرت در نوشهر در خصوص بازی برگزار شده […]

photo 2016 11 18 20 23 53 mzسرمربی تیم فوتسال استقلال ساری گفت :توپ و میدان در اختیار ما بود و موقعیت های بیشتری نسبت به تیم نوشهر داشتیم.

 

نجمه مسلمی سرمربی تیم فوتسال استقلال ساری بعد از تساوی تیمش در دربی مازندرانی لیگ برتر فوتسال کشور در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار مازند اسپرت در نوشهر در خصوص بازی برگزار شده و نتیجه کسب شده اظهار داشت :بازی خیلی خوبی بود ،نیمه اول یک بر صفر به نفع ما بود تا اواسط نیمه دوم هم بازی به همین شکل بود چون خیلی خوب بازی را اداره کرده بودیم .

وی ادامه داد :خیلی جاها توپ و میدان در دست ما بود و موقعیت ها تقریبا یک جاهایی پایا پای بود. ولی ما باز هم موقعیتهای بیشتری داشته ایم و اگر میتوانستیم در دقیقه های آخر از تک موقعیت های که داشته ایم که حتی چندتایی را که به تیرک دروازه زده ایم استفاده کنیم پیروز این بازی بوده ایم .

مسلمی در خصوص گلی که این تیم در دقایق پایانی دریافت کرد اظهار داشت:تک گلی را که خورده ایم روی اشتباه خودمان بود ولی با اینکه آمده ایم اینجا و نتوانستیم بازی را ببریم ، ولی بازی بیشتر دست ما بود و میتوانستیم پیروز میدان باشیم.

سرمربی تیم فوتسال استقلال ساری داوری این دیدار را رضایت بخش عنوان کرد و گفت :داوری این دیدار خوب بود و خداروشکر مشکلی نداشته ، البته ما سعی میکنیم زیاد در مورد مسائل داوری صحبت نکنیم .

این مربی در خصوص آینده تیمش صحبت کرد و گفت : به آینده امیدوار هستم همه میدانند تیم ما با چه شرایطی به مسابقات آمده است و بنظر من تا اینجا که کار میکنند خیلی هم عالیه و از همه ی بچها تشکر میکنم .کادر خیلی خوب ،بچهای پر انرژی و عالی و سرپرست خیلی خوبی داریم و شک نکنید رفته رفته بهتر هم خواهیم شد .از مدیر عامل مان جناب آقای محمدی کیادهی تشکر میکنم که با وجود اینکه ما تیم را دیر بسته ایم و یک هفته از بازیها گذشته بود قبول کردتد تیم را بگیرند و خداروشکر شرایط مان بد نیست با این تفاسیری که گفتم .

مسلی در پایان در خصوص حضور پرشور تماشاگران ساروی در سالن رنگرز نوشهر، اظهار داشت :تماشگران ساروی یک اتوبوس گرفتند و آمدند و ما را حمایت میکنند. این خیلی عالی است که تماشگر خانم داریم  نشان میدهد که باشگاه ما خوب  جا افتاده است. مدیر عامل خیلی خوبی داریم که طرفدارهای مردمی خوب دارد و باعث خوشحالی ما است که تماشاگرهای ما حتی حاضر هستند یک اتوبوس بگیرند و به نوشهر بیایند تیم مارا تشویق کنند.

پاسخی بگذارید