تاریخ: ۷:۱۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
نام نویسنده: sobhan

رضا یزدانی بالاخره فدراسیون را مجاب کرد که جراحی اش در خارج از کشور انجام شود اگر چه هنوز مقصدش مشخص نیست اما احتمالا در آلمان خواهد بود. به گزارش مازنداسپرت؛کشتی گیر بدشانس و مصدوم مازنی با همین پا که به شدت جراحت دارد در المپیک ریو کشتی گرفته اما بیش از این دیگر نمی […]

0252525رضا یزدانی بالاخره فدراسیون را مجاب کرد که جراحی اش در خارج از کشور انجام شود اگر چه هنوز مقصدش مشخص نیست اما احتمالا در آلمان خواهد بود.

به گزارش مازنداسپرت؛کشتی گیر بدشانس و مصدوم مازنی با همین پا که به شدت جراحت دارد در المپیک ریو کشتی گرفته اما بیش از این دیگر نمی تواند ریسک کند و پلنگ ترجیح می دهد در خارج از ایران به معالجه بپردازد.

رییس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی گفت: به همراه رضا یزدانی برای بررسی شرایط عمل جراحی وی راهی اروپا می شویم.

ملک محمدی با بیان این مطلب افزود: با توجه به بررسی های صورت گرفته یزدانی تصمیم گرفته عمل جراحی آشیل پای خود را در یک کشور اروپایی انجام دهد.

وی ادامه داد: به همین منظور بزودی همراه با یزدانی راهی اروپا می شویم تا آشیل پای وی مورد معاینه پزشکان قرار گیرد و در نهایت بهترین گزینه را برای عمل جراحی انتخاب کنیم.

ملک محمدی خاطرنشان کرد: بنا به تشخیص فدراسیون کشتی من بعنوان مسوول کمیته پزشکی در کنار رضا یزدانی برای معاینه پای وی در خارج از کشور خواهم بود تا بهترین تصمیم را بگیریم. فدراسیون در حال فراهم کردن شرایط برای اعزام ماست تا انشالله پس از عمل جراحی موفقیت آمیز در مورد آینده ورزشی اش تصمیم گیری کند.

رضا یزدانی حاضر نشد تا اصرار فدراسیون کشتی و فدراسیون پزشکی ورزشی را برای درمان در ایران بپذیرد و ترجیح می دهد در آلمان جراحی کند.

پیش از این گفته شده بود که پزشک معالج کریستین رونالدوی معروف پای یزدانی را جراحی می کند که سابقه همکاری با باشگاههای سرشناس اروپایی را داشته است.

پاسخی بگذارید