تاریخ: ۸:۰۱ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

ونسان کمپانی، کاپیتان منچسترسیتی عنوان کرد که تیمش با پیروزی ۳-۰ مقابل وست بروم، به انتقادات پاسخ داد.   به گزارش “مازنداسپرت“، کمپانی شب گذشته سومین گل سیتی را پس از دو گل یحیی توره به ثمر رساند. بسیاری سیتی را خارج از کورس قهرمانی برای فصل بعد می‌دانستند ولی کمپانی عنوان کرد که این […]

ونسان کمپانی، کاپیتان منچسترسیتی عنوان کرد که تیمش با پیروزی ۳-۰ مقابل وست بروم، به انتقادات پاسخ داد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، کمپانی شب گذشته سومین گل سیتی را پس از دو گل یحیی توره به ثمر رساند. بسیاری سیتی را خارج از کورس قهرمانی برای فصل بعد می‌دانستند ولی کمپانی عنوان کرد که این پیروزی، پاسخی محکم و به جا به منتقدین بود.

او گفت:” فکر می‌کنم ما باید چیزی را ثابت کنیم. فصل گذشته پایین تر از استانداردمان بودیم. اگر به تمریناتی که انجام دادیم توجه کنید، مخصوصا هفته ی گذشته، تیم انگیزه بالایی دارد. مشخصا تیم‌های زیادی مدعی کسب جام هستند. بعضی گفتند که ما جزء آنها نیستیم ! این موضوع به ما انگیزه دو چندان می‌دهد. امروز با این هدف که باید این موضوع را ثابت کنیم پا به میدان گذاشتیم.”

کمپانی درباره انتقادات از خودش گفت:” گاهی تنها با تصوری که از پایان فصل ایجا شده درباره شما قضاوت می‌شود. تا ماه نوامبر، فصل خوبی را سپری کردم ولی تا پایان فصل مهم نبود زیرا جامی به دست نیاوردیم.”

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید