تاریخ: ۸:۰۵ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
نام نویسنده: sobhan

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در امارات تمرین سنگینی انجام دادیم و فقط دو روز یک جلسه تمرین کردیم و باید بگوییم اردوی ما تفریحی نبود.   محمدامین آرام‌طبع در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی مازند اسپرت؛ در خصوص اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در امارات گفت: به نظرم اردوی خوبی را در کشور برگزار کردیم چراکه آب […]

خبرگزاری فارس: آرام‌طبع: اردوی پرسپولیس در امارات تفریحی نبود/ دارت بازی کردن برای ریکاوری بود

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در امارات تمرین سنگینی انجام دادیم و فقط دو روز یک جلسه تمرین کردیم و باید بگوییم اردوی ما تفریحی نبود.

 

محمدامین آرام‌طبع در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی مازند اسپرت؛ در خصوص اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در امارات گفت: به نظرم اردوی خوبی را در کشور برگزار کردیم چراکه آب و هوای آنجا بسیار خوب بود و ما تمرینات خوبی هم انجام دادیم. فکر می‌کنم این اردو توان بدنی بازیکنان را بالاتر برد و مطمئنا در ادامه مسیر لیگ و حتی لیگ قهرمانان آسیا می‌توانیم راحت‌تر کار کنیم. خوشبختانه شرایط خوبی در این اردو برای تیم فراهم بود و تمرینات خوبی هم پشت سر گذاشتیم.

وی درباره اینکه شرایط بدنی خودش در این اردو چطور بود اظهار داشت: اردو برای من هم خوب بود و توانستم تمرینات بسیار خوبی را پشت سر بگذارم. وظیفه من به عنوان بازیکن این است که مثل همیشه تمرین کنم تا بتوانم جایگاه خودم را در ترکیب تیم به دست بیاورم چراکه در ابتدای فصل به دلیل مصدومیت و یک بدشانسی از ترکیب اصلی دور شدم و باید آنقدر بجنگم تا بتوانم به ترکیب اصلی بازگردم.

مدافع سرخپوشان در پاسخ به این سوال که از عملکرد خودش در دو بازی تدارکاتی که پرسپولیس در دبی انجام داده بود رضایت دارد یا خیر؟ افزود: من نمی‌توانم در خصوص عملکرد خودم صحبت کنم بلکه این سرمربی تیم است که می‌تواند در این باره حرف بزند. برانکو کلا از شرایط اردو و عملکرد بازیکنان راضی بود و معتقد بود که اردوی خوبی را انجام می‌دهیم.

آرام‌طبع در مورد اینکه فکر می‌کند چه زمانی بتواند به ترکیب اصلی پرسپولیس بازگردد، گفت: در این باره برانکو تصمیم‌گیرنده است اما من به عنوان یک بازیکن وظیفه دارم فقط تلاش کنم و در نهایت مثل همه بازیکنان مطیع دستورات برانکو هستیم و قطعا هر زمان او صلاح بداند من با همه توان در خدمت تیم خواهم بود.

وی در مورد اینکه برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند اردوی پرسپولیس در امارات بیشتر تفریحی بوده تصریح کرد: به هیچ عنوان تفریحی نبود. ما ۱۰ روز سخت را در دبی سپری کردیم و حتی یک روز هم بدون تمرین نبودیم. هر روز در صبح و بعدازظهر تمرینات سنگینی را انجام می‌دادیم و فقط دو روز یک جلسه تمرین کردیم. بقیه روزها به صورت سنگین و فشرده تمریناتی را انجام می‌دادیم تا هرچه بیشتر آماده شویم.

مدافع پرسپولیس درباره اینکه شاید دارت‌بازی کردن بازیکنان پرسپولیس باعث شده تا این شائبه به وجود بیاید که رسانه‌ها مدعی شوند اردوی دبی تفریحی بوده، اظهار داشت: باور کنید اینطور نبود ما فقط دو روز یکش جلسه تمرین کردیم. در روزی هم که دارت بازی کردیم روز ریکاوری بود و آن هم شرایط به گونه‌ای بود که قبل از آن بازیکنان والیبال بازی کردند و فکر نمی‌کنم دارت بازی کردن بازیکنان مشکل خاصی داشته باشد. این تمرین یک نوع تنوع بود تا بعد از کلی تمرین سخت بازیکنان از نظر روحی روانی و حتی جسمی ریکاوری شوند.

وی در پاسخ به این سوال که قبول داری حاشیه‌ها در ترکیب پرسپولیس زیاد است، گفت: همه تیم‌ها حاشیه دارند اما به هر حال تیم‌های بزرگ حاشیه‌های بیشتری دارند و حاشیه‌هایی که در پرسپولیس و حتی استقلال وجود دارد با همه تیم‌ها متفاوت است.

آرام‌طبع در مورد شروع تمرینات سرخپوشان از روز جمعه افزود: بعد از دو روز تعطیلی تمریناتمان را ادامه خواهیم داد تا بتوانیم روند خوبی که در ۱۰ هفته گذشته لیگ برتر داشتیم را ادامه دهیم. ما تیمی هستیم که در ۱۰ هفته کمترین گل خورده و بیشترین امتیاز را به دست آوردیم و باید این روند را ادامه دهیم./فارس

پاسخی بگذارید