تاریخ: ۸:۰۴ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان پس از بازگشت از کره جنوبی گفت:دست تک‌تک مربیان و مدیران عامل باشگاه‌ها را می‌فشارم و در صورت ادامه همکاری از آنها می‌خواهم در ادامه راه به من کمک کنند.   به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امیرحسین پیروانی سرمربی تیم ملی جوانان پس از بازگشت […]

خبرگزاری فارس: پیروانی:دست مربیان و مدیران باشگاه‌ها را برای کمک به تیم ملی جوانان می‌فشارم

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان پس از بازگشت از کره جنوبی گفت:دست تک‌تک مربیان و مدیران عامل باشگاه‌ها را می‌فشارم و در صورت ادامه همکاری از آنها می‌خواهم در ادامه راه به من کمک کنند.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امیرحسین پیروانی سرمربی تیم ملی جوانان پس از بازگشت از کره جنوبی گفت: سفر کره جنوبی با تمام نقاط ضعف و مثبتی که برای ما داشت، به پایان رسید. تقریبا ۲۲ماه کادر فنی و بازیکنان باهم زندگی کردند و پس از اتمام مسابقات قهرمانی آسیا و صعود به جام جهانی، تزریق انگیزه برای بازی به بازیکنانی که ماه ها استرس و فشار را تحمل کرده بودند کار سختی بود. اما بازیکنان و همکارانم با از خودگذشتگی و بعداز کمتر از ۵ روز استراحت، عازم این مسابقات شدند. هرچند نگرانی هایی وجود داشت اما توانستیم دست آوردهای خوبی به‌ همراه داشته باشیم. از بازی و باخت مقابل تیم های بزرگ هیچ ترسی نداریم زیرا بازیهای تدارکاتی مقابل تیم های بزرگ و قدرتمند هر چند با شکست همراه باشد، اما به خودباوری و رشد بازیکنان کمک می کند.

وی در ادامه افزود: در این فرصت می خواهم سخنی داشته باشم با افرادی که کمتر دیده شدند و بیشترین نقش و سهم‌ را در این موفقیت ها داشتند. آن هایی که بنده در کنفرانس خبری بعداز بازی با ازبکستان و صعود به جام جهانی،برد را تقدیمشان کردم و کمترین سهم آن پیروزی را متعلق به خود دانستم. مربیان باشگاه ها و به خصوص مربیان فوتبال پایه در سراسر کشور.آنهایی که با کمترین دستمزد و بی هیچ چشم داشتی در کشف و پرورش استعدادهای فوتبال کشور فعالیت می کنند.

پیروانی ادامه داد: مربیان باشگاه هایی که بازیکنان را در طول سال آماده و مهیا می سازند. تیم ملی جوانان در راه صعود به جام جهانی موفقیت خود را مدیون زحمات کلیه این عزیزان است و من صمیمانه دست تک‌تکشان را به گرمی می فشارم و درصورت تداوم همکاری با فدراسیون از آن ها می خواهم که مرا در این راه سخت تنها نگذارند زیرا نظرات آن ها برای بهتر شدن کار برای من اهمیت زیادی دارد. موفقیت تیم ملی جوانان مدیون از خودگذشتگی مدیران عاملی است که با وجود نیاز مبرم به بازیکنانشان آن ها را متواضعانه در خدمت تیم ملی قراردادند زیرا به فکر اهتزاز پرچم ایران بودند. آنها نشان دادند که منافع ملی برایشان ارجح تر از منافع شخصی و باشگاهی است،از همه این عزیزان تشکر و قدردانی میکنم.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان گفت: فوتبال امروز دنیا تلفیقی از سرعت و تاکتیک است. از همین رو معدل سنی تیم ها روز به روز کاهش می یابد. مدیران و مربیان باشگاه ها، متوجه باشند که اگر به بازیکنان جوان خود میدان بدهند، آن ها با اعتماد به نفس و آمادگی بیشتری به فعالیت خود ادامه خواهند داد و این اتفاقی خوشایند برای تیم ملی خواهد بود. زیرا بازیکنان آماده، تیم ملی پر قدرتی را تشکیل می دهند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: قراردادم در آخر همین ماه با فدراسیون فوتبال به پایان می رسد و پس از نشست با مسئولین فدراسیون اگر فرصت خدمت مجدد به جوانان فوتبال کشور نصیبم شود، برنامه های آمادگی تیم ملی جوانان را در راه جام جهانی ۲۰۱۷ ارائه خواهم داد. در خاتمه از همه عزیزانی که ما را در راه جهانی شدن همراهی کردند و همچنین در این اردوی آخر با ما همکاری کردند، بخصوص مدیران و مربیان باشگاه ها قدردانی می کنم./فارس

پاسخی بگذارید