تاریخ: ۷:۵۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

هافبک دفاعی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم می‌خواهد در فصل جدید لیگ برتر سبک بازی‌اش را تغییر بدهد. به گزارش مازند اسپرت و به نقل از تسنیم، روزبه چشمی ابتدا در خصوص دو برد پیاپی استقلال در لیگ برتر اظهار داشت: نسبت به زمان کمی که قبل از شروع لیگ در اختیار […]

هافبک دفاعی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم می‌خواهد در فصل جدید لیگ برتر سبک بازی‌اش را تغییر بدهد.

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از تسنیم، روزبه چشمی ابتدا در خصوص دو برد پیاپی استقلال در لیگ برتر اظهار داشت: نسبت به زمان کمی که قبل از شروع لیگ در اختیار داشتیم، خوب بازی کردیم و خوب نتیجه گرفتیم. البته پتانسیل استقلال بیشتر از این است و هر هفته بهتر هم خواهیم شد. خدا را شکر هواداران با این دو برد کمی با استقلال آشتی کردند اما با این پیروزی‌ها مغرور نمی‌شویم و کسب دو برد پیاپی اتفاق عجیبی نیست. هنوز کار خاصی انجام نداده‌ایم و هدف ما رسیدن به قهرمانی است.

وی در ادامه در خصوص دیدار حساس استقلال با ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: باید این بازی را هم با برد پشت‌سر بگذاریم، چون هدف ما این است که از ابتدای لیگ امتیاز جمع کنیم تا کارمان آسان‌تر شود. ذوب‌آهن قهرمان جام حذفی ایران است که کادرفنی خوبی دارد. هر مسابقه سختی‌های خاص خودش را دارد و ما این هفته با یک تیم مدعی بازی داریم اما امیدوارم سه امتیاز را بگیریم.

 

هافبک دفاعی تیم فوتبال استقلال در مورد صحبت‌های خسرو حیدری که گفته بود استقلال قصد دارد امسال تیکی‌تاکا را به‌نمایش بگذارد، گفت: تمام تلاش و هدف ما تغییر سبک بازی استقلال در این فصل است و باید به سمت بازی زیبا برویم. حرف‌های خسرو حیدری درست است و فکر می‌کنم هواداران استقلال بازی زیبا را به‌اندازه نتیجه گرفتن دوست دارند.

 

چشمی در خصوص عملکرد خودش در دو بازی گذشته و پوشیدن پیراهن استقلال گفت: برای من بازی کردن مقابل ۴۰ هزار هوادار استقلال هیجان‌انگیز بود و خوشحالم که پیراهن این باشگاه را بر تن می‌کنم. امیدوارم عملکرد خوبی در بازی‌های آینده داشته باشم و برایم مهم نیست که در چه پستی بازی می‌کنم. پست اصلی من هافبک دفاعی است، ولی در تیم ما نیازهای کادر فنی از همه چیز مهم‌تر است.

 

پاسخی بگذارید