تاریخ: ۷:۵۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

مهدی رحمتی و وحید طالب لو فارغ از تمام حرف و حدیث ها عزم خود را جزم کرده اند تا در استقلال این فصل به موفقیت تیمی برسند. به گزارش مازند اسپرت:در حالی که همگان تصور می کنند در استقلال این فصل، مهمترین حاشیه و تنش در درون دروازه آبی ها با حضور مهدی رحمتی […]

مهدی رحمتی و وحید طالب لو فارغ از تمام حرف و حدیث ها عزم خود را جزم کرده اند تا در استقلال این فصل به موفقیت تیمی برسند.

به گزارش مازند اسپرت:در حالی که همگان تصور می کنند در استقلال این فصل، مهمترین حاشیه و تنش در درون دروازه آبی ها با حضور مهدی رحمتی و وحید طالب لو شکل بگیرد این دو این روزها بدون توجه به این مسائل، به دنبال پیروزی استقلال هستند.
همانطور که در تصاویر بازی گذشته استقلال برابر ملوان نیز مشخص بود، وحید طالب لوی نیمکت نشین در این دیدار، همچون سایر بازیکنان سرمست از پیروزی آبی ها برابر نماینده انزلی بود. استقلال در این هفته هم دیداری سخت و البته حساس برابر ذوب آهن اصفهان دارد و امیدوار است سومین برد خود را نیز کسب کند. وحید طالب لو و مهدی رحمتی یک ساعت زودتر از سایر بازیکنان در تمرین حاضر شدند تا تمرینات اختصاصی خود را انجام دهند و از عزم خود برای کسب سه امتیاز بعدی تیم شان خبر دهند.

 

پاسخی بگذارید