تاریخ: ۷:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
نام نویسنده: sobhan

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ما رونالدو و مسی ندارد و همه ملی‌پوشان تقریبا در یک سطح هستند.   علی اصغر مدیرروستا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی مازند اسپرت،،در مورد بازی فردای ایران مقابل سوریه در مقدماتی جام جهانی گفت: یک مسابقه سخت را پیش رو داریم. فوتبال سوریه بیشتر بر مبنای […]

خبرگزاری فارس: مدیرروستا: تیم ملی ایران رونالدو و مسی ندارد/ باران شدید مهم‌ترین نگرانی ما مقابل سوریه است

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ما رونالدو و مسی ندارد و همه ملی‌پوشان تقریبا در یک سطح هستند.

 

علی اصغر مدیرروستا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی مازند اسپرت،،در مورد بازی فردای ایران مقابل سوریه در مقدماتی جام جهانی گفت: یک مسابقه سخت را پیش رو داریم. فوتبال سوریه بیشتر بر مبنای قدرت بدنی است و بیشتر از آنکه تیم سوریه روی مباحث تاکتیکی و فنی کار کند بر اساس درگیری فیزیکی و قدرت بدنی انجام می‌شود.

وی افزود: مهمترین نگرانی ما در بازی فردا شرایط نامساعد جوی در مالزی است. اینکه زمین بازی خیس و پرآب باشد به طوری که نتوانیم به خوبی توپ را در زمین به گردش بیاوریم. بنابراین بهتر است بازیکنان ما هم فردا فیزیکی بازی کنند. اگر ملی‌پوشان ما باهوش باشند مقابل سوریه هم دست پر از میدان خارج می‌شویم. نباید فراموش کنیم سوریه مقابل چین و کره جنوبی خوب نتیجه گرفته است. چین را در خانه‌اش برده و کره جنوبی را متوقف کرده است.

بازیکن اسبق تیم ملی با اشاره به بازی خودش مقابل سوریه گفت: من یک بار مقابل این تیم بازی کردم. آنها واقعا محکم و سرسخت بازی می‌کنند. یادم است در آن بازی که گل زدم در تهران مساوی شدیم و نتوانستیم سوریه را ببریم.

این کارشناس فوتبال در مورد غیبت بازیکنانی مثل سردار آزمون و حاج‌صفی در بازی فردا گفت: آنها بازیکنان خوب و تاثیرگذاری هستند اما باید قبول کنیم تیم ملی ما مسی و رونالدو ندارد و چنین سوپراستارهایی که در آرژانتین یا پرتغال بازی می‌کند در تیم ما نیستند. سطح فوتبال بازیکنان ملی‌پوش ما نزدیک به هم است و شاید بازیکنانی که جایگزین آنها شوند با انگیزه‌تر باشند زیرا می‌خواهند توانایی‌های خود را اثبات کنند./فارس

پاسخی بگذارید