تاریخ: ۷:۰۷ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه گفت: وقتی میزبان هستیم باید از این امتیاز استفاده کنیم و نمی‌توانیم با ایران در اتوبوس بازی کنیم.   به گزارش مازند اسپرت،، ایمن حکیم سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه در خصوص مسابقه فردای تیمش با ایران اظهار داشت:بازی مهمی در پیش داریم و همه می‌دانند ایران یکی از تیم‌های قدرتمند […]

خبرگزاری فارس: سرمربی سوریه: نمی‌توانیم در اتوبوس با ایران بازی کنیم!/میزبان هستیم و از این امتیاز در این ورزشگاه استفاده می‌کنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه گفت: وقتی میزبان هستیم باید از این امتیاز استفاده کنیم و نمی‌توانیم با ایران در اتوبوس بازی کنیم.

 

به گزارش مازند اسپرت،، ایمن حکیم سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه در خصوص مسابقه فردای تیمش با ایران اظهار داشت:بازی مهمی در پیش داریم و همه می‌دانند ایران یکی از تیم‌های قدرتمند فوتبال آسیا است.

وی افزود: شرایط کشور سوریه را همه می‌دانند و حتما به آن واقف هستید که چرا اینجا( مالزی) را برای برگزاری این دیدار انتخاب کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سوریه در خصوص اینکه چرا این ورزشگاه برای بازی انتخاب شده است گفت: ایران هم ورزشگاه‌هایی دارد که شرایطش مثل ورزشگاه بازی فردا است به همین دلیل آنها بازی‌های خود را در آزادی برگزار می‌کنند.

حکیم تاکید کرد: این ورزشگاه خانگی ما است و حق داریم از امتیاز میزبانی استفاده کرده و در زمینی که می‌خواهیم ار حریفمان می‌زبانی کنیم.

سرمربی سوریه که از سوال خبرنگار ایرانی کمی عصبانی شده بود گفت: شما وقتی بازی دارید نمی توانید ان را در اتوبوس انجام بدهید!

به گزارش فارس، تیم ملی فوتبال ایران فردا در مالزی از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران به مصاف سوریه خواهد رفت./فارس

پاسخی بگذارید