تاریخ: ۷:۰۷ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
نام نویسنده: sobhan

دارنده مدال طلای کشتی آزاد المپیک ریو گفت: مسابقات بین‌المللی روز جهانی کودک معتبرترین تورنمنت رده سنی نونهالان در جهان است.   به گزارش مازند اسپرت،، و به نقل از فدراسیون کشتی، حسن یزدانی، مسئول رسانه‌ای رقابت‌های بین‌المللی روز جهانی کودک گفت: این رقابت‌ها در رده سنی نونهالان، در رشته‌های آزاد و فرنگی، با حضور ۲۲ […]

خبرگزاری فارس: جام کودک معتبرترین تورنمنت دنیا در رده نونهالان است/ ۲۲ تیم در این رقابت‌های شرکت می‌کنند

دارنده مدال طلای کشتی آزاد المپیک ریو گفت: مسابقات بین‌المللی روز جهانی کودک معتبرترین تورنمنت رده سنی نونهالان در جهان است.

 

به گزارش مازند اسپرت،، و به نقل از فدراسیون کشتی، حسن یزدانی، مسئول رسانه‌ای رقابت‌های بین‌المللی روز جهانی کودک گفت: این رقابت‌ها در رده سنی نونهالان، در رشته‌های آزاد و فرنگی، با حضور ۲۲ تیم و به صورت تیم به تیم در خانه کشتی شماره ۲ تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: کشتی‌گیران آزاد و فرنگی‌کار نونهال از کشورهای مطرح کشتی دنیا در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت و مسابقات بین‌المللی روز جهانی کودک معتبرترین تورنمنت رده سنی نونهالان در جهان است.

قهرمان وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۶ و نایب قهرمان وزن ۷۰ کیلوگرم ۲۰۱۵ جهان تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها را به شرح زیر اعلام کرد.

کشتی فرنگی: (۱۲ تیم)

۱- اوکراین (۱۵ نفر)

۲- مولداوی (۱۶ نفر)

۳- کالینگراد روسیه (۱۲ نفر)

۴- قرقیزستان (۱۱ نفر)

۵- ترکمنستان (۱۱ نفر)

۶- گرجستان (۱۳ نفر)

۷- تاجیکستان (۱۶ نفر)

۸- آذربایجان (۱۲ نفر)

۹- ارمنستان (۱۴ نفر)

۱۰- ایران A

۱۱- ایران B

۱۲- ایران C

کشتی آزاد: (۱۰ تیم)

۱- اوکراین (۱۵ نفر)

۲- کالینگراد روسیه (۱۶ نفر)

۳- قرقیزستان (۱۶ نفر)

۴- گرجستان (۱۲ نفر)

۵- تاجیکستان (۱۴ نفر)

۶- آذربایجان (۱۳ نفر)

۷- ارمنستان (۱۴ نفر)

۸- ایران A

۹- ایران B

۱۰- ایران c / فارس

پاسخی بگذارید