تاریخ: ۲۱:۳۴ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

در نشست فدراسیون جهانی بادبانی، نماینده‌ای از دانمارک به عنوان رئیس  انتخاب شد.   به گزارش  مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، اجلاس انتخاباتی فدراسیون جهانی بادبانی با حضور نمایندگان ۹۹ کشور عضو این فدراسیون در شهر بارسلون اسپانیا برگزار شد. غلامرضا امینی رئیس، بهزاد اتابکی رئیس کمیته بادبانی و احمد احمدی نماینده […]

خبرگزاری فارس: اندرسون رئیس جدید فدراسیون جهانی بادبانی شد

در نشست فدراسیون جهانی بادبانی، نماینده‌ای از دانمارک به عنوان رئیس  انتخاب شد.

 

به گزارش  مازند اسپرت و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، اجلاس انتخاباتی فدراسیون جهانی بادبانی با حضور نمایندگان ۹۹ کشور عضو این فدراسیون در شهر بارسلون اسپانیا برگزار شد.

غلامرضا امینی رئیس، بهزاد اتابکی رئیس کمیته بادبانی و احمد احمدی نماینده ورزشکاران فدراسیون جهانی از سوی کشورمان در این اجلاس شرکت کردند.
در این اجلاس کیم اندرسون دانمارکی به عنوان رئیس جدید فدراسیون جهانی بادبانی انتخاب شد.

نماینده کشورمان در این اجلاس از کوانهای لی رئیس فدراسیون چین برای انتخاب این نماینده قاره آسیا به عنوان نائب رئیس حمایت کرد و در نهایت لی به عنوان نائب رئیس فدراسیون جهانی بادبانی انتخاب شد.

در حاشیه برگزاری این اجلاس مسئولین فدراسیون قایقرانی دیدارهای دوجانبه و چندجانبه ای با مسئولین فدراسیون جهانی و کشورهای حاضر از جمله با نائب رئیس جدید فدراسیون جهانی دیدار و در خصوص برگزاری اردوهای مشترک در کشور چین در رشته های بادبانی و روئینگ توافق کردند.

احمد احمدی نیز به دعوت فدراسیون جهانی بادبانی به عنوان نماینده ورزشکاران در این اجلاس حضور پیدا کرده بود./فارس

پاسخی بگذارید