تاریخ: ۲۱:۳۳ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

یک روزنامه معتبر انگلیس مدعی شد اتحادیه فوتبال این کشور متن قرارداد احتمالی با گرت‌ ساوت‌گیت را آماده کرده است.   به گزارش  مازند اسپرت در روزهای اخیر شمار زیادی از گزارشات در مورد احتمال ادامه حضور ساوت‌گیت در تیم ملی فوتبال انگلیس معروف به «سه‌ شیرها» در رسانه‌ها انتشار یافته است. روز گذشته نشریات زیادی […]

خبرگزاری فارس: دیلی‌تلگراف:قرارداد احتمالی انگلیس با ساوت‌گیت، با تبصره است!

یک روزنامه معتبر انگلیس مدعی شد اتحادیه فوتبال این کشور متن قرارداد احتمالی با گرت‌ ساوت‌گیت را آماده کرده است.

 

به گزارش  مازند اسپرت در روزهای اخیر شمار زیادی از گزارشات در مورد احتمال ادامه حضور ساوت‌گیت در تیم ملی فوتبال انگلیس معروف به «سه‌ شیرها» در رسانه‌ها انتشار یافته است.

روز گذشته نشریات زیادی حتی خبر دادند مدیران تصمیم‌گیرنده بر ادامه حضور ساوت‌گیت که در هفته‌های اخیر به عنوان مربی موقت کار کرده، به عنوان سکاندار آینده تیم کشور خود، اتفاق نظر دارند.

امروز روزنامه دیلی‌تلگراف گزارشی منتشرکرده که براساس آن، حتی متن قرارداد با این مربی ۴۶ ساله توسط اتحادیه آماده شده و حتی شرایطی دارد.

گزارشگر این نشریه نوشت:اتحادیه قرارداد با ساوت‌گیت را آماده کرده که که حتی تبصره حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ را دارد.

دیلی‌تلگراف در مورد تبصره جام جهانی توضیح خاصی نداده در حالیکه روز گذشته هفته‌نامه کیکر آلمان مدعی شد مربی موقت تا راهیابی به جام جهانی روسیه با «سه‌شیرها» همکاری می‌کند و بعد سکان هدایت به چهره بزرگی همچون آرسن ونگر واگذار خواهد شد./فارس

پاسخی بگذارید