تاریخ: ۶:۵۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰
نام نویسنده: sobhan

دو تیم بارسلونا و سویا، امشب در دیدار سوپرکاپ اروپا در ورزشگاه بوریس شهر تفلیس به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش مازند اسپرت:بارسلونا برای به ثبت رساندن دومین شش گانه خود، باید در این دیدار به پیروزی برسد. بارسلونا شاگردان لوئیس انریکه تابستان پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشتند. آنها در ۵ بازی […]

دو تیم بارسلونا و سویا، امشب در دیدار سوپرکاپ اروپا در ورزشگاه بوریس شهر تفلیس به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش مازند اسپرت:بارسلونا برای به ثبت رساندن دومین شش گانه خود، باید در این دیدار به پیروزی برسد.

بارسلونا

شاگردان لوئیس انریکه تابستان پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشتند. آنها در ۵ بازی اخیری که در این تابستان برگزار کردند، ۳ شکست و ۲ پیروزی به دست آورده اند. با این حال، آمار آنها در کسب سوپرکاپ ها خوب بوده است. تا به حال، ۴ بار قهرمان سوپرکاپ شده اند و تنها میلان با ۵ قهرمانی، از آنها جلوتر است. با این حال، تنها شکست آنها مقابل سویا و در سال ۲۰۰۶ بود که ۳-۰ مغلوب این تیم شدند. مصدومیت‌های متعدد، کار بارسا را برای بازی امروز کمی سخت تر می‌کند. نیمار به دلیل اوریون، آدریانو ، داگلاس و یوردی آلبا به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.

سویا

سویا برای بازی امروز انگیزه‌های ویژه ای دارد. با وجود جدایی کارلوس باکا و عدم جذب جانشینی مناسب او، شاگردان اونای امری بسیار امیدوارند که بتوانند این جام را به دست آورند ولی مقابل سد سختی قرار گرفته اند.همچنین آمار کاملا به نفع بارسلوناست. در حقیقت، در ۵ بازی اخیر انجام شده بین دو تیم، ۴ پیروزی به نفع بارسلونا و ۱ تساوی به دست آمده است. این بازی می‌تواند اولین بازی کران دلی برای سویا باشد. امری تمام بازیکنان اصلی خود را در اختیار دارد و با مشکل مصدومیت روبرو نیست.

 

پاسخی بگذارید