تاریخ: ۲۰:۲۳ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

در دقیقه پایانی نیمه اول سعید عزت‌اللهی با بازیکنان تیم ملی سوریه درگیر شد که کریم انصاری‌فر نیز وارد این غائله شد اما داور به آن پایان داد.   به گزارش خبرنگار مازند اسپرت؛ در دقیقه ۴۶ دیدار ایران و سوریه کریم انصاری‌فر بر سر یک توپ با بازیکن شماره ۱۵ تیم ملی سوریه درگیر شد […]

خبرگزاری فارس: درگیری عزت‌اللهی و انصاری‌‌فرد با بازیکنان سوریه+ عکس

در دقیقه پایانی نیمه اول سعید عزت‌اللهی با بازیکنان تیم ملی سوریه درگیر شد که کریم انصاری‌فر نیز وارد این غائله شد اما داور به آن پایان داد.

 

به گزارش خبرنگار مازند اسپرت؛ در دقیقه ۴۶ دیدار ایران و سوریه کریم انصاری‌فر بر سر یک توپ با بازیکن شماره ۱۵ تیم ملی سوریه درگیر شد که این درگیری مشابه اتفاقات دیدار ایران و قطر در ورزشگاه آزادی بود، اما اینبار این بازیکنان سوریه بودند که در این درگیری حضور پررنگی داشتند. وقتی سعید عزت‌اللهی برای حمایت از انصاری‌فر وارد معرکه شد، بازیکنان بزرگ‌تر تیم ملی مثل سیدجلال حسینی این دو نفر را از صحنه دور کردند.

* بعد از به صدا درآمدن سوت پایان نیمه اول بازیکنان سوریه برای اخطاری که به هافبک شماره ۱۵ این تیم داده شد، به داور اعتراض کردند.

* با به صدا در آمدن سوت پایان نیمه اول تماشاگران ایرانی به شدت به تشویق تیم ملی و بازیکنان پرداختند.

* تعدادی از بازیکنان ذخیره تیم ملی روی پیست تارتان مشغول گرم کردن خود بودند این در حالی است که نیمکت نشینان سوریه همراه بازیکنان اصلی به رختکن رفتند.

* صدای اسکوربرد ورزشگاه به قدری زیاد بود که صدای آن باعث اذیت شدن هواداران و خبرنگاران حاضر در ورزشگاه شده بود.

* بازی که در نیمه اول تمام شد مسئولان ورزشگاه بار دیگر خط های کنار زمین را رنگ کردند.

نیمه اول دیدار تیم‌های ایران و سوریه با تساوی بدون گل به پایان رسید./فارس

پاسخی بگذارید