تاریخ: ۲۰:۱۶ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان و ستاره تیم‌ملی قطر پس از تساوی ناامید کننده عنابی گفت: خط حمله ما مقابل چین خوب عمل نکرد ولی یک امتیاز نیز در این بازی غنیمتی است.   به گزارش مازند اسپرت؛ تیم‌ملی فوتبال قطر از گروه A آسیا در پنجمین دیدار خود در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه میهمان چین بود که […]

خبرگزاری فارس: خط حمله ما مقابل چین خوب عمل نکرد/هنوز شانس صعود به جام جهانی را داریم

کاپیتان و ستاره تیم‌ملی قطر پس از تساوی ناامید کننده عنابی گفت: خط حمله ما مقابل چین خوب عمل نکرد ولی یک امتیاز نیز در این بازی غنیمتی است.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ تیم‌ملی فوتبال قطر از گروه A آسیا در پنجمین دیدار خود در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه میهمان چین بود که این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

حسن الهیدوس، کاپیتان تیم‌ملی قطر پس از این بازی در مصاحبه با شبکه الکاس قطر گفت: در این بازی خط حمله ما نتوانست خوب عمل کند ولی در کل خوب بودیم. سعی می‌کنیم در هر بازی عملکرد خود را بهتر کنیم. در این بازی برای کسب ۳ امتیاز آمده بودیم ولی در نهایت یک امتیاز کسب کردیم و این نیز غیمتی است.

همبازی پورعلی گنجی در السد درباره اینکه قطر با این تساوی هنوز شانس صعود دارند گفت: بدون شک بله. ما هنوز ۵ بازی پیش رو داریم. در این بازی تمام تلاش خود را کردیم تا ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم ولی نشد.

قطر با این تساوی ۴ امتیازی شد و در نهایت در رده پنجم جدول ماند./فارس

پاسخی بگذارید