تاریخ: ۲۰:۰۹ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:هیچ صحبتی درباره بازی امشب ندارم به جز اینکه به عملکرد تک تک بازیکنانم افتخار می کنم.   به گزارش خبرنگار اعزامی مازند اسپرت؛ کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری بعد از دیدار سوریه و ایران گفت:هیچ صحبتی درباره بازی امشب ندارم به جز اینکه به عملکرد […]

خبرگزاری فارس: کی‌روش: در مورد زمین از AFC و مسئولانش سوال کنید/درباره صحنه گلزنی قوچان‌نژاد حرف خاصی ندارم/ به این بازی‌ها می‌گویند بزن زیرش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:هیچ صحبتی درباره بازی امشب ندارم به جز اینکه به عملکرد تک تک بازیکنانم افتخار می کنم.

 

به گزارش خبرنگار اعزامی مازند اسپرت؛ کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری بعد از دیدار سوریه و ایران گفت:هیچ صحبتی درباره بازی امشب ندارم به جز اینکه به عملکرد تک تک بازیکنانم افتخار می کنم.

وی درباره وقت‌کشی بازیکنان سوریه گفت: درباره این مسئله هیچ صحبت خاصی ندارم. نظر من کاملاً شفاف است. من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و به آنها افتخار می‌کنم جز این مسئله هم صحبت دیگری ندارم.

سرمربی تیم ملی درخصوص گلی که رضا قوچان‌نژاد زد و داور آن را آفساید اعلام کرد، اظهار داشت: درباره این صحنه صحبت خاصی ندارم.

وی در پاسخ به سوال مازند اسپرت؛ به مالزی مبنی بر اینکه ‌آیا قبول دارید رقیب اصلی ایران در مسابقه امروز زمین بود، گفت: تنها صحبتی که می‌توانم بکنم، این است با تمام احترامی که برای اصحاب رسانه قائل هستم، به کادر فنی، بازیکنان و اعضای تیمم افتخار می‌کنم که عملکرد حرفه‌ای داشتند.

وی تأکید کرد: برای فوتبال نیاز به حمایت ارکان و مسئولان هست و من می‌دانستم که مالزی مرکز AFC و  آسیا است و در حال حاضر بارش‌هایی موسوم به بارش‌های مانسون در اینجا شکل می‌گیرد. قبل از بازی هم می‌دانستم با چنین شرایطی مواجه می‌شویم و می‌دانستم از این بازی فوتبال درنمی‌آید.

کی‌روش ادامه داد: از من در مورد این مباحث سوال نپرسید و بهتر است از AFC و مسئولانش سوال کنید، چون دیگر نمی‌توانم حرف بیشتر بزنم و درباره مسئولیتی که دیگران دارند، صحبت کنم.

کی‌روش در خصوص اینکه احساس عصبی بودن او مشهود است و اگر قبل از مسابقات به او می‌گفتند از ۵ بازی، ۱۱ امتیاز به دست می‌آورید، آیا از این موضوع راضی بودید یا خیر، اظهار داشت: به هیچ عنوان، چون فکر می‌کنم می‌توانستیم امتیازات بیشتری از این  مسابقات به دست بیاوریم. به خصوص بازی امشب، اما ما قصد داشتیم قبل از این مسابقات از این زمین بازدید کنیم و مسئولان فدراسیون قصد این کار را داشتند، چون گفته بودیم این زمین شرایط لازم را برای انجام مسابقه ندارد، اما تصمیماتی از سوی مسئولان برگزار کننده گرفته شد که نه‌تنها به سود AFC نبود، بلکه به کل فوتبال هم ضربه زد.

وی افزود: فوتبال عشق من است و من عاشق فوتبال هستم، اما این مسائل ناراحت‌کننده است، شما قضاوت کنید که آیا این شرایط برای مسابقه مناسب بود یا نه. مسئولان AFC، فدراسیون مالزی و ناظر ژاپنی فیفا که این استادیوم را تأیید کردند مسئول برگزاری بازی هستند و آنها باید پاسخگو باشند نه من، چون اگر حرفی بزنم، ممکن است محروم شود.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به شرایط موجود فکر می‌کنید این مهمترین امتیاز تیم ملی ایران بود، گفت: ما بازی دشواری را سپری کردیم، به اصطلاحی به این‌گونه بازی‌ها قدیم‌ها در فوتبال انگلیس می‌گفتند بزن زیرش! مطمئناً با توجه به شرایط امشب بازیکنانم با تمرکز بیشتری باید بازی می‌کردند، اما بدون شک اگر تیمی استحقاق پیروزی در این مسابقه را داشت، آن تیم ایران و بازیکنان من بود. چون آنها بهتر بازی کردند و البته از این به بعد هم باید بدانیم باید جنگجویانه بجنگیم تا به اهدافمان برسیم./فارس

پاسخی بگذارید