تاریخ: ۱۸:۴۲ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر شطرنج از ۲۵ تا ۲۸ آبان به میزبانی استان تهران در حال برگزاری است.   به گزارش مازند اسپرت، نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر شطرنج از ۲۵ آبان به میزبانی استان تهران آغاز شد و تا ۲۸ همین ماه در قالب مسابقات هفته سوم ادامه دارد. تیم‌های سایپا، ذوب […]

خبرگزاری فارس: بانک سرمایه برابر ساپیا باخت/ ذوب‌آهن از سد نماینده همدان گذشت

نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر شطرنج از ۲۵ تا ۲۸ آبان به میزبانی استان تهران در حال برگزاری است.

 

به گزارش مازند اسپرت، نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر شطرنج از ۲۵ آبان به میزبانی استان تهران آغاز شد و تا ۲۸ همین ماه در قالب مسابقات هفته سوم ادامه دارد.

تیم‌های سایپا، ذوب آهن، دامون ساخت شمال مازندران، دنیای فلز رشت، مهندسی مهاب قدس، راه و شهرسازی لرستان، بانک سرمایه، باشگاه پاییز اهواز، دریا برج شیراز، نخ و رنگ همدان و تاید واتر هرمزگان در رقابت‌های لیگ برتر شطرنج حضور دارند که در پایان هفته دوم (نیم فصل نخست) تیم سایپا با ۴۸ امتیاز در صدر جدول این مسابقات بود.

در دور دوازدهم این مسابقات (دور نخست نیم فصل دوم) تیم سایپا  3/5 بر ۱/۵ بانک سرمایه را شکست داد. دنیای فلز رشت نیز با همین نتیجه مغلوب شرکت مهندسی مهاب قدس شد. ذوب آهن ۴ بر یک شرکت نخ و رنگ همدان را شکست داد. راه و شهرسازی لرستان ۳/۵ بر ۱/۵ دامون ساخت شمال مازندران را مغلوب کرد. باشگاه پاییز اهواز نیز با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل دریا برج شیراز به پیروزی رسید.

تیم تاید واتر هرمزگان نیز در این دور با قرعه استراحت روبه رو بود. دور سیزدهم رقابت‌ها امروز پیگیری خواهد شد./فارس

پاسخی بگذارید