تاریخ: ۱۸:۳۳ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

دوازه‌بان جوان آث میلان پس از حضور یک نیمه‌ای برای ایتالیا مقابل آلمان گفت:بوفون مانند برادر بزرگترم است.   به گزارش مازند اسپرت، جان لوئیجی دوناروما، دروازه‌بان جوان آث میلان روز گذشته فرصتی پیدا کرد تا به جای بوفون، سنگربان اسطوره‌ای آتزوری برای ایتالیا بازی کند. ایتالیا روز گذشته در دیداری دوستانه به مصاف آلمان […]

خبرگزاری فارس: دوناروما:بوفون مانند برادر بزرگ‌ترم است/ وضعیتم در میلان خوب است

دوازه‌بان جوان آث میلان پس از حضور یک نیمه‌ای برای ایتالیا مقابل آلمان گفت:بوفون مانند برادر بزرگترم است.

 

به گزارش مازند اسپرت، جان لوئیجی دوناروما، دروازه‌بان جوان آث میلان روز گذشته فرصتی پیدا کرد تا به جای بوفون، سنگربان اسطوره‌ای آتزوری برای ایتالیا بازی کند.

ایتالیا روز گذشته در دیداری دوستانه به مصاف آلمان رفت و به نتیجه تساوی بدون گل رضایت داد. دوناروما ۱۷ ساله در ابتدای نیمه دوم به جای بوفون به زمین بازی آمد.

دوناروما پس از این بازی در مصاحبه با شبکه رای اسپورت گفت: پوشیدن پیراهن ایتالیا برای من افتخار بزرگی است و احساس خوبی دارم. از سرمربی به خاطر این فرصت تشکر می‌کنم.

دروازه بان ۱۷ ساله میلان درباره اخبار اخیر او در رابطه با جانشینی‌اش به جای بوفون در یووه گفت:من ارتباط بسیار خوبی با بوفون دارم. او همیشه مانند بردار بزرگتر با من رفتار می‌کند. همیشه تلاش می‌کنم تا حرکاتش را یاد بگیرم. همه می‌گویند من جانشین بوفون هستم. تا الان من با میلان کار می‌کنم و همه چیز خیلی خوب است. میلان تیمی است که از بچگی طرفدارش بودم و باشگاه بزرگی است./فارس

پاسخی بگذارید