تاریخ: ۱۸:۳۰ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران با همکاری فدراسیون والیبال و صندوق حمایت از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش ایران نخستین مجمع والیبال را برگزار می‌کند.   به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، نخستین مجمع پیشکسوتان والیبال باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران از ساعت ۱۸ تا ۲۲ روز سه شنبه دوم آذرماه در هتل المپیک […]

خبرگزاری فارس: 250 پیشکسوت والیبال ایران در مجمع دوم آذرماه حاضر می‌شوند

باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران با همکاری فدراسیون والیبال و صندوق حمایت از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش ایران نخستین مجمع والیبال را برگزار می‌کند.

 

به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، نخستین مجمع پیشکسوتان والیبال باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران از ساعت ۱۸ تا ۲۲ روز سه شنبه دوم آذرماه در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

این مجمع در سالن هگمتانه هتل المپیک و با همکاری سه نهاد باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران، فدارسیون والیبال و صندوق حمایت از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش ایران برگزار می‌شود. تقدیر از ۲۰ پیشکسوت والیبال ایران شامل پنج خانم، ۱۵ آقا که دو نفر آنان از پیشکسوتان والیبال نشسته ایران هستند، از جمله برنامه‌های این مجمع خواهد بود.

مسئولان وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، صندوق حمایت از وزشکاران و پیشکسوتان، فدراسیون والیبال و بیش از ۲۵۰ پیشکسوت والیبال ایران در این مراسم حضور خواهند داشت./فارس

پاسخی بگذارید