تاریخ: ۱۸:۲۹ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب مربی بدنساز و ۴ بازیکنی که مصدوم هستند برگزار شد.   به گزارش مازند اسپرت، تیم فوتبال استقلال که خود را برای دیدار مقابل صبای قم در جام حذفی آماده می‌کند از ساعت ۱۲ امروز در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی تمرینات خود را پیگیری کرد. با توجه به […]

خبرگزاری فارس: حضور حیدری و مگویان در تمرین گروهی،رضایی نیامد/منصوریان پا به توپ شد

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب مربی بدنساز و ۴ بازیکنی که مصدوم هستند برگزار شد.

 

به گزارش مازند اسپرت، تیم فوتبال استقلال که خود را برای دیدار مقابل صبای قم در جام حذفی آماده می‌کند از ساعت ۱۲ امروز در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی تمرینات خود را پیگیری کرد. با توجه به بسته بودن تمرینات استقلال تماشاگری در محل تمرین حاضر نبود.

* محمد خرمگاه به علی چینی قبل از شروع تمرین بدن‌های بازیکنان را گرم کرد.

* میثم مجیدی، روزبه چشمی، کاوه رضایی و استیو جونز نفراتی بودند که در تمرین امروز حضور نداشتند. کاوه رضایی در تمرین روز گذشته استقلال هم حضور نداشت. این بازیکن ظاهرا یک مصدومیت معمولی از ناحیه رباط داخلی دارد که امروز هم نتوانست خود را به برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان برساند. به گفته دکتر نوروزی کاوه رضایی فردا تست خواهد شد اما به نظر می‌رسد بازیکنی که از ناحیه رباط داخلی هرچند آسیب‌دیدگی جزئی داشته باشد نتواند در مسابقه سنگین به میدان برود.

*امید ابراهیمی بعد از بازگشت تیم ملی فردا تنها یک جلسه با آبی پوشان فرصت تمرین خواهد داشت.

* خسرو حیدری که طی روزهای گذشته در برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان حضور نداشت و به صورت اختصاصی تمرین می‌کرد امروز پا به توپ شد و در کنار سایر استقلالی‌ها تمرین کرد. حضور حیدری در دیدار مقابل صبا منوط به تصمیم نهایی علیرضا منصوریان است.

* هرائر مگویان که به تازگی به تمرینات استقلال اضافه شده مثل حیدری امروز در برنامه‌های تاکتیکی تیمش حضور داشت.

* علیرضا منصوریان مثل روزهای گذشته تمرین شاگردانش را زیر نظر گرفت و در برنامه‌های تاکتیکی در بعضی از صحنه‌ها خودش پا به توپ شد و نکات لازم را به استقلالی‌ها گوشزد کرد.

* تیم فوتبال استقلال فردا پنجشنبه آخرین تمرین خود را قبل از بازی با صبای قم پیگیری خواهد کرد و آبی‌پوشان بعد از آن برای برپایی اردو راهی هتل المپیک خواهند شد.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف صبای قم خواهد رفت./فارس

پاسخی بگذارید