تاریخ: ۱۸:۲۴ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

ارسال نامه اعتراض رئیس فدراسیون فوتبال ایران به AFC در خصوص لیست منتشرشده نامزدهای دریافت جوایز سالیانه این کنفدراسیون در سال ۲۰۱۶، با پاسخ AFC همراه شد.   به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ به دنبال ارسال نامه اعتراض مهدی تاج،  رئیس فدراسیون فوتبال به AFC در خصوص لیست منتشرشده […]

خبرگزاری فارس: لیست توزیع جوایز برای ۴ مجموعه دیگر منتشر می‌شود!/امیدواریم شبهات شما برطرف شود

ارسال نامه اعتراض رئیس فدراسیون فوتبال ایران به AFC در خصوص لیست منتشرشده نامزدهای دریافت جوایز سالیانه این کنفدراسیون در سال ۲۰۱۶، با پاسخ AFC همراه شد.

 

به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ به دنبال ارسال نامه اعتراض مهدی تاج،  رئیس فدراسیون فوتبال به AFC در خصوص لیست منتشرشده نامزدهای دریافت جوایز سالیانه این کنفدراسیون در سال ۲۰۱۶، AFC در پاسخ به این نامه توضیحاتی را ارائه کرد.

در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ایران آمده است:

نامه ارسالی شما به امضای ریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای رئیس AFC مورخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۶ دریافت و توجه کامل و جدی ما را جلب کرد.

در ادامه نامه آمده است: از اینکه متوجه شدیم فدراسیون شما در نظر دارد که در مراسم جوایز سالانه به دلایلی که در نامه عنوان کردید، شرکت نکند به شدت متأثر شدیم.

ویندزور جان افزود: ما برای نشان دادن تدریجی مراسم خود تنها قسمت اول توزیع جوایز را در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۶ در وب سایت AFC منتشر کردیم. اما متعاقباً لیست توزیع جوایز برای ۴ مجموعه دیگر که طی تماس تلفنی نیز اطلاع رسانی شد، به زودی منتشر می‌شود.

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا خاطرنشان کرد: بخش اداری AFC در حال آماده کردن اطلاعات جهت ارسال به فدراسیون شما است و علاوه بر این مایلم تأکید کنم که معیارهای انتخاب جوایز شفاف و هدفمند طراحی و از طریق کانالهای رسمی ما ارائه شده است. فرآیند انتخاب نامزدها بحث و بررسی بسیار عمیق با کارشناسان دپارتمان های مختلف را در برداشته که در صورت تمایل شما می توانیم مکانیسم آن را برای شما ارسال کنیم تا از چگونگی عملکرد آن مطلع شوید.

وی در پایان نامه گفت: امیدوارم که توضیحات بالا هر گونه شک و شبهه و یا احساس نادرستی در خصوص اعتبار مکانیسم انتخاب کاندیداها، برندگان جوایز و همچنین لیست کامل جوایز را از بین برده باشد./فارس

پاسخی بگذارید