تاریخ: ۱۸:۲۱ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش امروز از دو فدراسیون بازدید کرد.   به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از سایت فدراسیون انجمن های ورزشی، نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان امروز از فدراسیون انجمن های ورزشی بازدید کرد و در جریان برنامه ها ی مختلف این فدراسیون […]

خبرگزاری فارس: بازدید سجادی از فدراسیون انجمن‌های ورزشی و سه‌گانه

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش امروز از دو فدراسیون بازدید کرد.

 

به گزارش مازند اسپرت، و به نقل از سایت فدراسیون انجمن های ورزشی، نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان امروز از فدراسیون انجمن های ورزشی بازدید کرد و در جریان برنامه ها ی مختلف این فدراسیون پرجمعیت قرار گرفت و عملکرد این مجموعه را رضایت بخش توصیف کرد.

در این بازدید محمد علیپور رییس این فدراسیون، دلداده مهربان سرپرست دبیری، سیروس عالمی مشاور اجرایی و رییس انجمن کریکت حضور داشتند.

سجادی با حضور در دفتر رییس فدراسیون به بحث و تبادل اطلاعات با محمد علیپور و دیگر مسئولان این فدراسیون پرداخت و درجریان کم و کیف انجمن های تحت پوشش قرار گرفت.

در این نشست صمیمی، علیپور گزارشی از نحوه فعالیت های ۱۷ انجمن تحت پوشش به معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان ارایه داد و برخی از مشکلات موجود را با سجادی در میان گذاشت.

سجادی نیز ضمن تشکر از تلاش های مسئولان فدراسیون و انجمن های تحت پوشش برای آنها آرزوی توفیق و ابراز امیدواری کرد که تیم های اعزامی به رقابت های معتبر قاره ای و جهانی به توفیق های بیشتری برسند.

سجادی امروز از فدراسیون سه‌گانه هم بازدید کرد./فارس

پاسخی بگذارید