تاریخ: ۸:۱۵ :: ۱۳۹۴/۰۴/۱۰
نام نویسنده: sobhan

گابریل باتیستوتا، ستاره سابق فیورنتینا عنوان کرد که امیدوار است در طول سال‌های پیش رو، تبانی و کالچوپولی در فوتبال ایتالیا رخ ندهد.   به گزارش “مازنداسپرت“، سال ۲۰۰۶ با مشخص شدن کالچوپولی و سقوط یوونتوس به سری بی، فوتبال ایتالیا دچار افت شدیدی شد و روند سقوط در پیش گرفت. حال با گذشت حدود […]

گابریل باتیستوتا، ستاره سابق فیورنتینا عنوان کرد که امیدوار است در طول سال‌های پیش رو، تبانی و کالچوپولی در فوتبال ایتالیا رخ ندهد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، سال ۲۰۰۶ با مشخص شدن کالچوپولی و سقوط یوونتوس به سری بی، فوتبال ایتالیا دچار افت شدیدی شد و روند سقوط در پیش گرفت. حال با گذشت حدود ۱۰ سال از آن اتفاق، سری آ دوباره جان گرفته و پیشرفت خوبی داشته است. باتیستوتا ابراز امیدواری کرد که دیگر چنین اتفاقاتی در سال‌های پیش رو رخ ندهد.

او گفت:” امیدوارم ایتالیا جامی در سال‌هایش پیش رو بدست نیاورد. تنها اینگونه است که این مشکل حل خواهد شد. دلیلش این است که هر بار ایتالیا قهرمانی در جام جهانی یا اروپا کسب کرده، همه رسوایی ها را فراموش می‌کنند و با آن روبرو نمی‌شوند. از وقتی به ایتالیا رفتم، این موضوع همیشه مشکل ساز بوده است. امیدوارم این شرایط حل شود، مخصوصا برای هوادارانی که پول زیادی برای تماشای بازی ها پرداخت کرده اند.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید