تاریخ: ۱۲:۴۴ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

باز هم خبری از مونا خواجه کلایی نیست اما سودابه باقرپور چرا. مونا در ۲۸ سالگی شوق بازی های ملی را از دست داده و پیشتر هم گفته بود ترجیح می دهد فقط در مسابقات باشگاهی شرکت کند. به گزارش مازند اسپرت؛اردوی آتی و تازه تیم ملی بانوان فقط یک بازیکن از مازندران دارد. باقرپور […]

IMG 3906

باز هم خبری از مونا خواجه کلایی نیست اما سودابه باقرپور چرا. مونا در ۲۸ سالگی شوق بازی های ملی را از دست داده و پیشتر هم گفته بود ترجیح می دهد فقط در مسابقات باشگاهی شرکت کند.

به گزارش مازند اسپرت؛اردوی آتی و تازه تیم ملی بانوان فقط یک بازیکن از مازندران دارد. باقرپور که رشد بسیار خوبی در سال اخیر داشته و در تیم مایدا یک سرعتی زن ثابت در دو مسابقه هم پیشین بوده، دوباره فراخوانده شده است.

او اهل بابل است و جای خالی بازیکن بابلسری مان خواجه کلایی را که دیگر دعوت نمی شود، پر کرده است.

مسابقات والیبال زنان انتخابی قاره آسیا در دو مرحله برگزار می شود که در مرحله نخست رقابت ها در پنج گروه پیگیری می شود و تیم های قهرمان این پنج گروه به همراه پنج تیم برتر قاره آسیا در مرحله نهایی در دو گروه به مصاف یکدیگر می روند.

در مرحله نخست و در گروه آسیای مرکزی چهار تیم هند، مالدیو، ایران و بنگلادش از ۲۶ آذرماه در کشور هند به مصاف یکدیگر می روند تا قهرمان این رقابت ها به مرحله دوم رقابت های انتخابی آسیا صعود کند.

مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران ۱۴ بازیکن را به اردوی آماده سازی این تیم دعوت کرد که این اردو از ۱۸ آذرماه آغاز می شود و تا اعزام تیم به هند (۲۲ آذرماه) ادامه خواهد داشت.

به غیر از سودابه باقرپور نفراتی دیگر دعوت شده،شبنم علیخانی، ندا چملانیان، شکوفه صفری، مائده برهانی اصفهانی، فرزانه زارعی، فرزانه مرادیان، فرنوش شیخی، زینب گیوه، مهسا صابری، نگار کیانی، مه تا یحیاپور، نیلوفر ابراهیمی و مهسا کدخدا هستند.

نیلوفر ابراهیمی همسر مجتبی میرزاجان پور است که در جام کنفدراسیون و جام باشگاهها دستیار مایدا بود!

پاسخی بگذارید