تاریخ: ۸:۳۲ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

بزرگترین گردهمایی پیشکسوتان والیبال کشور  به گزارش مازند اسپرت،باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران با همکاری فدارسیون والیبال و صندوق حمایت از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش ایران نخستین مجمع والیبال را برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین مجمع پیشکسوتان والیبال باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران از ساعت ۱۸ تا ۲۲ روز سه شنبه دوم […]

unnamed888-11

بزرگترین گردهمایی پیشکسوتان والیبال کشور

 به گزارش مازند اسپرت،باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران با همکاری فدارسیون والیبال و صندوق حمایت از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش ایران نخستین مجمع والیبال را برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین مجمع پیشکسوتان والیبال باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران از ساعت ۱۸ تا ۲۲ روز سه شنبه دوم آذرماه در هتل المپیک تهران برگزار می شود.
این مجمع در سالن هگمتانه هتل المپیک و با همکاری سه نهاد باشگاه پیشکسوتان ورزش ایران، فدارسیون والیبال و صندوق حمایت از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش ایران برگزار می شود.
تقدیر از ۲۰ پیشکسوت والیبال ایران شامل پنج خانم، ۱۵ آقا که دو نفر آنان از پیشکسوتان والیبال نشسته ایران هستند، از جمله برنامه های این مجمع خواهد بود.
مسئولین وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، صندوق حمایت از وزشکاران و پیشکسوتان، فدراسیون والیبال و بیش از ۲۵۰ پیشکسوت والیبال ایران در این مراسم حضور خواهند داشت.
بدین وسیله از کلیه اصحاب رسانه دعوت می شود در این مجمع که در نوع خود بزرگترین گردهمایی پیشکسوتان والیبال کشور محسوب می شود، حضور بهم رسانند./فدراسیون والیبال

پاسخی بگذارید