تاریخ: ۸:۱۶ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

بعد از تحصن جمعی از بازیکنان برای تغییر سرمربی، فعالیت این تیم به حالت تعلیق درآمد.  به گزارش مازند اسپرت،تیم فوتبال بانوان استقلال روز گذشته با سرمربی جدید یعنی نیلوفر اردلان روی نیمکت نشست، اما نکته عجیب اینجاست که بازیکنان این تیم گفتند تا زمانی که امیرشقاقی سرمربی نباشد حاضر به بازی نیستند. اگرچه این […]

خبرگزاری فارس: فعالیت تیم فوتبال بانوان استقلال تعلیق شد!

بعد از تحصن جمعی از بازیکنان برای تغییر سرمربی، فعالیت این تیم به حالت تعلیق درآمد.

 به گزارش مازند اسپرت،تیم فوتبال بانوان استقلال روز گذشته با سرمربی جدید یعنی نیلوفر اردلان روی نیمکت نشست، اما نکته عجیب اینجاست که بازیکنان این تیم گفتند تا زمانی که امیرشقاقی سرمربی نباشد حاضر به بازی نیستند.

اگرچه این بازیکنان روز گذشته هم با افتخاری مدیرعامل باشگاه جلسه داشتند، اما حرف مدیرعامل هم این بود که سرمربی را باشگاه انتخاب می‌کند نه بازیکن.

نیلوفر اردلان سرمربی جدید استقلال در این باره به فارس گفت: سرپرست تیم با من تماس گرفت و گفت تیم فوتبال استقلال فعلا منحل است و بازیکنان هم به خانه‌هایشان رفته‌اند. البته من هنوز با آقای افتخاری صحبت نکرده‌ام و شاید این منحل شدن موقتی باشد.

وی افزود: تعداد این بازیکنان کم نیست و ۱۵ نفر هستند. آنها گفته‌اند به خاطر این به استقلال آمده‌اند که امیرشقاقی سرمربی باشد، اما واقعا برایم این حرکت عجیب بود./فارس

پاسخی بگذارید