تاریخ: ۷:۴۹ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، گفت: تمرینات بسیار خوبی در تهران برگزار کردیم و بازیکنان کار خوب را به خوبی پیش بردند. نبه گزارش مازند اسپرت؛  نادر دست‌نشان در مورد اردوی تیمش در تهران، گفت: به این اردو از دو منظر نگاه می‌کنیم. از منظر اول ما از تمرینات و شرایط بازیکنان بسیار راضی […]

خبرگزاری فارس: دست‌نشان‌: شرایط زمین برای ایران و سوریه یکسان بود/ ذوب آهن حریف خطرناکی است

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، گفت: تمرینات بسیار خوبی در تهران برگزار کردیم و بازیکنان کار خوب را به خوبی پیش بردند.

نبه گزارش مازند اسپرت؛  نادر دست‌نشان در مورد اردوی تیمش در تهران، گفت: به این اردو از دو منظر نگاه می‌کنیم. از منظر اول ما از تمرینات و شرایط بازیکنان بسیار راضی هستیم و صرف نظر از نتایجی که در دیدارهای دوستانه به دست آوردیم اردوی بسیار مفیدی داشتیم. در هر سه بازی دوستاه‌ای که انجام دادیم به خواسته‌ها‌یی که داشتیم رسیدیم. اما از منظر دوم متاسفانه ما در این بازی‌های دوستانه چند مصدوم دادیم.

وی افزود: برنو از ناحیه تنفسی به دلیل آلودگی‌ هوای تهران دچار مشکل شد که البته فکر نمی‌کنم این مشکل جدی باشد. از سوی دیگر به ناحیه صورت و فک امین زلیکانی ضربه محمی وارد شد که او از این بابت درد زیادی را تحمل می کرد. متاسفنه شدیدترین مصدومیت هم نصیب میلاد جهانی شد که این بازیکن از ناحیه زانو آسیب دید که امروز پزشکان شرایط او را با گرفتن عکس به طور دقیق مشخص می‌کنند امیدواریم این بازیکن مشکل خاصی نداشته باشد.

سرمربی صنعت نفت آبادان در مورد وضعیت حسین بغلانی، تصریح کرد: این بازیکن از ناحیه کتف و کمر دچار آسیب شده و در حال حاضر به صورت انفرادی همراه با مربی بدنساز تیم کار می‌کند و امیدواریم او برای بازی با ذوب آهن آماده شود. 

دست‌نشان در مورد دیدار تیمش مقابل ذوب آهن تصرحی کرد:‌ ذوب آهن تیم بسیار خوب و هماهنگی است که در سال‌های اخیر ساختارش را حفظ کرده است. این تیم اخیرا تغییر مربی داده اما سرمربی جدیدش هم فردی است که در کادرفنی قبلی حضور داشته و چندسالی است که شرایط این تیم را از نزدیک دنبال می‌کند. ذوب آهن خیلی کم دچار تغییر می‌شود و ساختار این تیم چندسالی است که حفظ شده. آنها با حضور بازیکنانی مثل مرتضی تبریزی و احسان پهلوان تیم بسیار خطرناکی در حمله هستند.

وی در مورد تساوی بدون گل تیم ملی ایران مقابل سوریه تصریح کرد: بازی را به صورت کامل ندیدم  به همین خاطر نمی‌توانم اظهار نظر خوبی در این مورد داشته باشم اما در دقایقی که بازی را دیدم شرایط زمین بسیار بد بود.

سرمربی صنعت نفت در مورد انتقاداتی که به زمین برگزاری مسابقه می‌شود و آیا برگزاری این بازی در چنین زمینی برای فوتبال آسیا بد نبود، گفت: به هر حال شرایط زمین برای هر دو تیم یکسان بود. اینکه چرا بازی در این زمین برگزار شده را من نمی‌دانم. ای‌ کاش هوا مناسب بود تا بازی به خوبی برگزار شود./فارس

پاسخی بگذارید