تاریخ: ۷:۴۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

نیلوفر اردلان که روز گذشته به عنوان مربی جدید بانوان استقلال روی نیمکت نشسته بود با اعتراض بازیکنان مواجه شد که البته سید رضا افتخاری به این موضوع واکنش نشان داد. به گزارش مازند اسپرت؛ تیم فوتبال بانوان استقلال تهران روز گذشته در دیدار معوقه هفته اول مقابل پالایش گاز ایلام قرار گرفت و با نتیجه […]

خبرگزاری فارس: غلامی:بازیکنان دوست دارند امیرشقاقی سرمربی استقلال شود!/افتخاری گفت باشگاه تصمیم می‌گیرد نه بازیکن

نیلوفر اردلان که روز گذشته به عنوان مربی جدید بانوان استقلال روی نیمکت نشسته بود با اعتراض بازیکنان مواجه شد که البته سید رضا افتخاری به این موضوع واکنش نشان داد.

به گزارش مازند اسپرت؛ تیم فوتبال بانوان استقلال تهران روز گذشته در دیدار معوقه هفته اول مقابل پالایش گاز ایلام قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد، اما این بازی‌ حاشیه‌هایی هم به دنبال داشت.

بازیکنان اصلی این تیم قبل از شروع بازی اعلام کردند تا زمانی که نیلوفر اردلان روی نیمکت بنشیند حاضر به بازی نیستند و در نهایت هم مسابقه را ترک کردند تا استقلال با نیمکت‌نشینانش مقابل تیم قدرتمند ایلام قرار بگیرد!

بعد از این اتفاقات بازیکنان تیم بانوان استقلال به محل باشگاه رفته و  همچنین با افتخاری مدیرعامل استقلال نیز جلسه داشتند، اما وی اعلام کرد انتخاب سرمربی برعهده باشگاه است نه بازیکن.

خبرنگار فارس در همین زمینه با سرپرست تیم بانوان استقلال تماس گرفت که غلامی با تایید این خبر تصریح کرد: متاسفانه این بازیکنان شاگردان امیرشقاقی در تیم ملی بوده‌اند و حالا می‌خواهند او سرمربی استقلال باشد.

وی افزود: ما در چند بازی اخیر این مشکل را داشته‌ایم. اوایل هفته جاری باشگاه قرارداد مریم حسن‌زاده را فسخ کرد و نیلوفر اردلان به عنوان سرمربی جدید معرفی شد. روز گذشته هم برای نخستین بار او روی نیمکت بود، اما بازیکنان حاضر به بازی نشدند و ما با ۱۱ بازیکن بدون اینکه روی نیمکت کسی را داشته باشیم بازی کردیم. نمی‌دانم چرا برخی اشخاص که جایگاهی هم ندارند چنین مشکلاتی را ایجاد می‌کنند./فارس

پاسخی بگذارید